Zbiórka Diagnoza i leczenie Pusi - zdjęcie główne

Diagnoza i leczenie Pusi

65 zł  z 492 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Celem Stowarzyszenia Psia Kość jest polepszenie dobrostanu zwierząt.

Osiągamy to szukając domów dla naszych podopiecznych, lecząc i sterylizując psy i koty. Przyszłym i obecnym właścicielom pomagamy w zrozumieniu zachowań pupila. Docieramy do różnych środowisk przekazując posiadaną przez nas wiedzę, aby relacje człowieka ze zwierzęciem były lepsze.

Stowarzyszenie pomaga głównie schorowanym, niechcianym i zapomnianym psom. Aktualnie pod naszą opieką są między innymi stare psiaki wyciągnięte ze schronisk, między innymi Pusia. 

Pusia ma około 10 lat, jest kochana i bardzo mądra. Podczas badań kontrolnych okazało się, że jest chora. Pusia ma pasożyty (Giardia lamblia), które prawdopodobnie spowodowały problemy z trzustką (podniesione amylaza i lipaza) oraz niedobór witaminy B12. Poza tym panna ma wskazanie do czyszczenia jamy ustnej (bardzo duży kamień nazębny, zapalenie wzdłuż linii dziąseł, część zębów słabo osadzona). Plan jest taki:
- odrobaczanie (trzykrotne z tygodniowymi przerwami),
- wspomaganie trzustki enzymami,
- suplementacja probiotykami i wit.B12,
- KONTROLA.
W dalszej kolejności zajmiemy się paszczą i sterylizacją.

Dotychczasowa diagnostyka i leczenie to koszt 492 zł. Zbieramy na pokrycie tych kosztów aby wkrótce skontrolować zdrowie panny i poddać ją zabiegowi - stomatologiczny porządek i sterylizacja. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
65 zł  z 492 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Ajula - awatar
Ajula
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij