Zbiórka Diagnoza i leczenie Pusi - miniaturka zdjęcia

Diagnoza i leczenie Pusi

Zbiórka Diagnoza i leczenie Pusi - zdjęcie główne

Diagnoza i leczenie Pusi

65 zł z 492 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Celem Stowarzyszenia Psia Kość jest polepszenie dobrostanu zwierząt.

Osiągamy to szukając domów dla naszych podopiecznych, lecząc i sterylizując psy i koty. Przyszłym i obecnym właścicielom pomagamy w zrozumieniu zachowań pupila. Docieramy do różnych środowisk przekazując posiadaną przez nas wiedzę, aby relacje człowieka ze zwierzęciem były lepsze.

Stowarzyszenie pomaga głównie schorowanym, niechcianym i zapomnianym psom. Aktualnie pod naszą opieką są między innymi stare psiaki wyciągnięte ze schronisk, między innymi Pusia. 

Pusia ma około 10 lat, jest kochana i bardzo mądra. Podczas badań kontrolnych okazało się, że jest chora. Pusia ma pasożyty (Giardia lamblia), które prawdopodobnie spowodowały problemy z trzustką (podniesione amylaza i lipaza) oraz niedobór witaminy B12. Poza tym panna ma wskazanie do czyszczenia jamy ustnej (bardzo duży kamień nazębny, zapalenie wzdłuż linii dziąseł, część zębów słabo osadzona). Plan jest taki:
- odrobaczanie (trzykrotne z tygodniowymi przerwami),
- wspomaganie trzustki enzymami,
- suplementacja probiotykami i wit.B12,
- KONTROLA.
W dalszej kolejności zajmiemy się paszczą i sterylizacją.

Dotychczasowa diagnostyka i leczenie to koszt 492 zł. Zbieramy na pokrycie tych kosztów aby wkrótce skontrolować zdrowie panny i poddać ją zabiegowi - stomatologiczny porządek i sterylizacja. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
65 zł z 492 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Ajula - awatar
Ajula
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij