Celem Stowarzyszenia Psia Kość jest polepszenie dobrostanu zwierząt.

Osiągamy to szukając domów dla naszych podopiecznych, lecząc i sterylizując psy i koty. Przyszłym i obecnym właścicielom pomagamy w zrozumieniu zachowań pupila. Docieramy do różnych środowisk przekazując posiadaną przez nas wiedzę, aby relacje człowieka ze zwierzęciem były lepsze.

Stowarzyszenie pomaga głównie schorowanym, niechcianym i zapomnianym psom. Aktualnie pod naszą opieką są między innymi stare psiaki wyciągnięte ze schronisk, między innymi Pusia. 

Pusia ma około 10 lat, jest kochana i bardzo mądra. Podczas badań kontrolnych okazało się, że jest chora. Pusia ma pasożyty (Giardia lamblia), które prawdopodobnie spowodowały problemy z trzustką (podniesione amylaza i lipaza) oraz niedobór witaminy B12. Poza tym panna ma wskazanie do czyszczenia jamy ustnej (bardzo duży kamień nazębny, zapalenie wzdłuż linii dziąseł, część zębów słabo osadzona). Plan jest taki:
- odrobaczanie (trzykrotne z tygodniowymi przerwami),
- wspomaganie trzustki enzymami,
- suplementacja probiotykami i wit.B12,
- KONTROLA.
W dalszej kolejności zajmiemy się paszczą i sterylizacją.

Dotychczasowa diagnostyka i leczenie to koszt 492 zł. Zbieramy na pokrycie tych kosztów aby wkrótce skontrolować zdrowie panny i poddać ją zabiegowi - stomatologiczny porządek i sterylizacja. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij