Zbiórka HALINKA- znaleziony pies - zdjęcie główne

HALINKA- znaleziony pies

643 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Nowakowska - awatar

Agata Nowakowska

Organizator zbiórki

Oto Halina, suczka znaleziona przeszło tydzień temu w GALERII MM w Poznaniu.

 

Ja (Agata) wraz z Filipem postanowiliśmy dać jej dom i poszukać jej właściciela.  Niestety, okazało się, że poprzedni właściciel nie wykazał zainteresowania pupilem i nie odebrał psa.  Z innych źródeł wiemy, że nie był to do końca szczęśliwy dom.  
Halina, bo tak ją nazwaliśmy, to super pies. Ułożona, posłuszna i czysta. W domu potrafi się zachować, niestety od kilku dni przejawia pewien rodzaj agresji. Nie wiemy czy jest to spowodowane prawdopodobną ciążą czy to skutki nieprawidłowego traktowania psa.  


W związku z naszymi licznymi obowiązkami i charakterem Haliny nie możemy jej zostawić u siebie. Nie chcemy jednak by trafiła do schroniska.
Po kilku wykonanych telefonach znaleźliśmy rozwiązanie. 


Halina pojedzie na wizytę do weterynarza, gdzie zbadają ją pod kątem możliwej ciąży, zostanie zaszczepiona i odrobaczona.
Dalej Halina zostanie przewieziona pod Leszno do Hotelu dla Psów, gdzie będzie zajmować się nią pani Ola, która kilkukrotnie ratowała psy z opresji, zapewniając jej schronienie i tresurę i znajdywała im domy.

Z racji, że Halina nie miała nic przy sobie, a nasze fundusze są ograniczone, chcemy zebrać minimum na opłacenie psiego Hotelu na miesiąc oraz kolejnej wizyty u weta. 

Pani Ola nie oczekuje rekompensaty za swój wkład w tresurę psa i przygotowanie go do adopcji, jedynym warunkiem jest opłacenie wizyty i hotelu do czasu adopcji.

Nie pozwólmy jej trafić do schronu, ona zasługuje na kochających właścicieli, którzy uchylą jej nieba i okażą trochę miłości i cierpliwości...


Jeżeli nie uda nam się zebrać tej kwoty, to będziemy zmuszeni oddać ją do kojca.. :( 


Edit! 

Pięknie dziękujemy za pomoc! Jesteśmy wzruszeni pomocą i na pewno nie zmarnujemy ani złotówki. 


Po kilku rozmowach z Filipem stwierdzilismy, ze zanim oddamy Halinę gdziekolwiek, spróbujemy poszukać jej prawdziwego domu, a uzbieraną kwotę przeznaczymy na ewentualną sterylizacje i zajęcia z behawiorystą. 

Jesli znacie kogoś, kto miałby trochę serduszka i domek dla Haliny, dajcie znać! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
643 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Nowakowska - awatar

Agata Nowakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Pawłowska - awatar
Małgorzata Pawłowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij