Zbiórka HALINKA- znaleziony pies - miniaturka zdjęcia

HALINKA- znaleziony pies

Zbiórka HALINKA- znaleziony pies - zdjęcie główne

HALINKA- znaleziony pies

643 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Agata Nowakowska - awatar

Agata Nowakowska

Organizator zbiórki

Oto Halina, suczka znaleziona przeszło tydzień temu w GALERII MM w Poznaniu.

 

Ja (Agata) wraz z Filipem postanowiliśmy dać jej dom i poszukać jej właściciela.  Niestety, okazało się, że poprzedni właściciel nie wykazał zainteresowania pupilem i nie odebrał psa.  Z innych źródeł wiemy, że nie był to do końca szczęśliwy dom.  
Halina, bo tak ją nazwaliśmy, to super pies. Ułożona, posłuszna i czysta. W domu potrafi się zachować, niestety od kilku dni przejawia pewien rodzaj agresji. Nie wiemy czy jest to spowodowane prawdopodobną ciążą czy to skutki nieprawidłowego traktowania psa.  


W związku z naszymi licznymi obowiązkami i charakterem Haliny nie możemy jej zostawić u siebie. Nie chcemy jednak by trafiła do schroniska.
Po kilku wykonanych telefonach znaleźliśmy rozwiązanie. 


Halina pojedzie na wizytę do weterynarza, gdzie zbadają ją pod kątem możliwej ciąży, zostanie zaszczepiona i odrobaczona.
Dalej Halina zostanie przewieziona pod Leszno do Hotelu dla Psów, gdzie będzie zajmować się nią pani Ola, która kilkukrotnie ratowała psy z opresji, zapewniając jej schronienie i tresurę i znajdywała im domy.

Z racji, że Halina nie miała nic przy sobie, a nasze fundusze są ograniczone, chcemy zebrać minimum na opłacenie psiego Hotelu na miesiąc oraz kolejnej wizyty u weta. 

Pani Ola nie oczekuje rekompensaty za swój wkład w tresurę psa i przygotowanie go do adopcji, jedynym warunkiem jest opłacenie wizyty i hotelu do czasu adopcji.

Nie pozwólmy jej trafić do schronu, ona zasługuje na kochających właścicieli, którzy uchylą jej nieba i okażą trochę miłości i cierpliwości...


Jeżeli nie uda nam się zebrać tej kwoty, to będziemy zmuszeni oddać ją do kojca.. :( 


Edit! 

Pięknie dziękujemy za pomoc! Jesteśmy wzruszeni pomocą i na pewno nie zmarnujemy ani złotówki. 


Po kilku rozmowach z Filipem stwierdzilismy, ze zanim oddamy Halinę gdziekolwiek, spróbujemy poszukać jej prawdziwego domu, a uzbieraną kwotę przeznaczymy na ewentualną sterylizacje i zajęcia z behawiorystą. 

Jesli znacie kogoś, kto miałby trochę serduszka i domek dla Haliny, dajcie znać! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
643 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Agata Nowakowska - awatar

Agata Nowakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Pawłowska - awatar
Małgorzata Pawłowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij