Zbiórka Młoda panna z kotami - zdjęcie główne

Młoda panna z kotami

61 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Kur - awatar

Weronika Kur

Organizator zbiórki

Los się do mnie uśmiecha - szeroko i kocio. Stawia mi na drodze kocie bidy, wie, że nie przejdę obok nich obojętnie. Dwa pierwsze trafiły do mnie Misiek i Beksa, dwa rudzielce, które z zapchlonych maluchów urosły i stały się 8 kilowymi tygrysami. Jakiś czas potem zjawiła się kotka z maluchem - właściciel wyrzucił ją, kiedy zaszła w ciąże. Malucha dochowałam i znalazłam dobry dom, gdzie teraz dominuje nad psem.

Jednak teraz nastąpił kolejny bum - los obdarował mnie bezdomnym kocurem z zapaleniem oskrzeli, pozbawionym zębów (zostały mu dwa kły do usunięcia) oraz 300 gramowym maluchem z kocim katarem, robakami i pchłami. Dodatkowo dokarmianymi kotami na osiedlu. 

Udało mi się uzyskać pomoc i leczenie Mozarta - kota ulicy, wspiera fundacja. Jednak jeśli nie znajdę mu domu nie wyślę go ponownie na ulicę, szczególnie, że kot jest bardzo proludzki. 

Z maluchem jednak sprawa wygląda inaczej, pierwsza wizyta w weterynarza pochłonęła już ponad 100 zł, zaraz czekają nas kolejne. Niespodziewana potrzeba zakupu puszek dla juniora i kociego mleka także nie napawa mnie optymizmem. Czeka nas odrobaczenie z powodu tego, iż mały jest jeszcze za młody na takie ryzyko. Nadchodzą także pierwsze szczepienia. Moja prywatna kotka po dniu adoptowała małego, ma on teraz szansę nauczyć się jak być kotem. 

Koszta zaczynają mocno przekraczać studenckie możliwości, raczej stają się nie do ogarnięcia. Powoli zaczynam czuć się przytłoczona sytuacją, dlatego zdecydowałam zwrócić się do Was o pomoc. Wiem, że  nie mogę zawieść więc szukam rozwiązań. 

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Weronika Kur - awatar

  Weronika Kur

  20.10.2018
  20.10.2018

  Dziękuję za wpłaty ! <3
  W poniedziałek robię zamówienie dla malucha i dokarmianych kotów.
  Mały zaczął ładnie wcinać z miseczki, powoli ograniczamy częstotliwość podawania mleka. Stał się małą przylepą - nocuje w moich włosach lub pod kolanem ;)

  Zdjęcie aktualizacji 20 970

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.2018
  12.10.2018

  Jesteś wielka że pomagasz bezbronnym istotkom.

61 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Kur - awatar

Weronika Kur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij