Weronika Kur - awatar

Weronika Kur

Organizator zbiórki

Los się do mnie uśmiecha - szeroko i kocio. Stawia mi na drodze kocie bidy, wie, że nie przejdę obok nich obojętnie. Dwa pierwsze trafiły do mnie Misiek i Beksa, dwa rudzielce, które z zapchlonych maluchów urosły i stały się 8 kilowymi tygrysami. Jakiś czas potem zjawiła się kotka z maluchem - właściciel wyrzucił ją, kiedy zaszła w ciąże. Malucha dochowałam i znalazłam dobry dom, gdzie teraz dominuje nad psem.

Jednak teraz nastąpił kolejny bum - los obdarował mnie bezdomnym kocurem z zapaleniem oskrzeli, pozbawionym zębów (zostały mu dwa kły do usunięcia) oraz 300 gramowym maluchem z kocim katarem, robakami i pchłami. Dodatkowo dokarmianymi kotami na osiedlu. 

Udało mi się uzyskać pomoc i leczenie Mozarta - kota ulicy, wspiera fundacja. Jednak jeśli nie znajdę mu domu nie wyślę go ponownie na ulicę, szczególnie, że kot jest bardzo proludzki. 

Z maluchem jednak sprawa wygląda inaczej, pierwsza wizyta w weterynarza pochłonęła już ponad 100 zł, zaraz czekają nas kolejne. Niespodziewana potrzeba zakupu puszek dla juniora i kociego mleka także nie napawa mnie optymizmem. Czeka nas odrobaczenie z powodu tego, iż mały jest jeszcze za młody na takie ryzyko. Nadchodzą także pierwsze szczepienia. Moja prywatna kotka po dniu adoptowała małego, ma on teraz szansę nauczyć się jak być kotem. 

Koszta zaczynają mocno przekraczać studenckie możliwości, raczej stają się nie do ogarnięcia. Powoli zaczynam czuć się przytłoczona sytuacją, dlatego zdecydowałam zwrócić się do Was o pomoc. Wiem, że  nie mogę zawieść więc szukam rozwiązań. 

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Weronika Kur - awatar

  Weronika Kur

  20.10.18
  20.10.18

  Dziękuję za wpłaty ! <3 W poniedziałek robię zamówienie dla malucha i dokarmianych kotów. Mały zaczął ładnie wcinać z miseczki, powoli ograniczamy częstotliwość podawania mleka. Stał się małą przylepą - nocuje w moich włosach lub pod kolanem ;)

  Zdjęcie aktualności 20 970

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.18
  12.10.18

  Jesteś wielka że pomagasz bezbronnym istotkom.

Weronika Kur - awatar

Weronika Kur

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij