Zbiórka Pomoc dla Samotnych Mam - zdjęcie główne

Pomoc dla Samotnych Mam

50 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Celem naszej zbiórki jest zakup pralki dla Mam z Domu Samotnej Matki w Gdańsku.

Fundacja Młode Mamy wspiera i pomaga wszystkim młodym, samotnym mamom i ich dzieciom.

Nasze strategie i cele, wynikają z obserwacji i doświadczeń sytuacji społecznej młodych kobiet, matek, które stanęły przed wyzwaniem wczesnego, samotnego macierzyństwa.

Oferujemy pomoc i wsparcie w bardzo szerokim zakresie, obejmujące m.in. pomoc prawną,
wsparcie psychologiczne, wsparcie w zakresie edukacji i znalezienia pracy, organizację kursów i warsztatów, a przede wszystkim indywidualne formy pomocy ukierunkowane na daną sytuację i wynikające z niej potrzeby zgłaszającej się do nas kobiety. 

Pomagamy, Wspieramy, Doradzamy, jesteśmy po to by żyło się lepiej.

Nasze mamy:

Fundację Młode Mamy tworzą przede wszystkim nasze podopieczne. To kobiety, których los nie oszczędzał.   Młode nastoletnie kobiety, które musiały sprawdzić się w roli matki, samotne matki, które na co dzień muszą pełnić rolę matki i ojca. Nasze mamy to kobiety, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej, potrzebują pomocy prawnej i psychologicznej, ale też mamy, które potrzebowały najzwyczajniejszej rozmowy z drugą mamą. Fundację tworzą również dzieci naszych podopiecznych, które są dla nas całym światem.    

Jeżeli znacie mamy, które dotknęła ciężka sytuacja życiowa, potrzebują pomocy prawnej, pomocy psychologa, chciałyby zacząć być aktywne zawodowo i się usamodzielnić, potrzebują wsparcia w opiece nad dzieckiem, chcą dowiedzieć się jakie świadczenia jej przysługują i w jaki sposób mogą je uzyskać, a może po prostu chcą porozmawiać, powiedzcie im o nas. Mogą się do nas zgłosić, a my postaramy się im pomóc.

Podziękowania za pomoc:

Wierzymy, że KARMA zawsze wraca. My również za Waszą pomoc chcielibyśmy przyczynić się do jej powrotu. Dla nas liczy się każda przekazana złotówka. Czasem niewielka kwota może zmienić bardzo wiele w życiu tych najbardziej potrzebujących.

Za każdą przekazaną kwotę uhonorujemy Cię Orderem Przyjaciela Fundacji i złożymy podziękowania 

oraz dodatkowo:

za każde przekazane 100 zł uhonorujemy Cię Brązowym Medalem Radości i małą niespodzianką :)

za każde przekazane 200 zł uhonorujemy Cię Srebrnym Medalem Radości i  niespodzianką :)

za każde przekazane 500 zł uhonorujemy Cię Złotym Medalem Radości, zamieścimy logo Twojej firmy, bądź Twoje zdjęcie jako Partnera Fundacji i obdarujemy Cię upominkiem :)

Za każdą przekazaną złotówkę bardzo wszystkim DZIĘKUJEMY w imieniu naszych Mam z Domu Samotnej Matki w Gdańsku.

Nasz zespół:

Fundację Młode Mamy tworzą ludzie, którzy chcą pomagać. Jesteśmy wrażliwi na problemy innych ludzi, zaangażowani całym sercem w pomoc naszym podopiecznym. Swoimi działaniami wpieramy młode, nastoletnie i samotne mamy, słuchając ich potrzeb i oferując im to czego najbardziej potrzebują, aby zarówno im, jak i ich dzieciom było lżej, a na ich twarzach dzięki naszej pomocy pojawił się uśmiech. 

Fundacja Młode Mamy została założona 12 kwietnia 2016 r. w Gdańsku i zarejestrowana w KRS pod numerem 0000612621. 

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.”  Jan Paweł II

Istnieje wiele możliwości wsparcia naszych działań i Ty możesz pomóc, liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc !

Osoby, firmy zainteresowane współpracą z nami mogą skorzystać z formularza zamieszczonego na naszej stronie: https://www.mlodemamy.pl/chce-...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij