Zbiórka Odbudowa domu młodego strażaka. - miniaturka zdjęcia

Odbudowa domu młodego strażaka. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa domu młodego strażaka. - zdjęcie główne

Odbudowa domu młodego strażaka.

19 811 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Witam serdecznie, w dniu 18.01.2021 tuż przed godziną 16 nasza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Pierśćcu otrzymała zgłoszenie do wyjazdu alarmowego, które dotyczyło pożaru poddasza budynku zamieszkiwanego przez jednego z członków naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. W chwili wybuchu pożaru w budynku przebywał nasz druh wraz z bratem, mamą i dziadkami. 


W efekcie tej tragedii zniszczeniu uległa konstrukcja dachu oraz część pomieszczeń na poddaszu w tym pokój naszego kolegi.


Członków naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej uczymy niesienia bezinteresownej pomocy, jednak przychodzi czas, że jeden z druhów sam jej potrzebuje. Nie zawiedźmy w takiej sytuacji i stańmy na wysokości zadania pomagając w odbudowie domu młodego strażaka.


 Za każdy dar oraz dalsze udostępnianie będziemy bardzo wdzięczni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PIERŚĆCU - awatar

  OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PIERŚĆCU

  27.01.2021
  27.01.2021

  Drodzy odwiedzający stronę naszej zbiórki . Zwracamy się do Was z ogromną prośbą.
  W domu naszego kolegi wymagana jest wymiana całego dachu, jak i późniejszy całkowity remont poddasza. Na taki cel potrzebne są ogromne środki finansowe.
  Jeśli nie jesteś w stanie wspomóc naszej zbiórki to chociaż udostępnij tę stronę na swojej tablicy używając niebieskiego przycisku "UDOSTĘPNIJ" znajdującego się po prawej stronie. Może się zdarzyć, że ktoś z twoich bliskich czy też znajomych będzie miał chęć wsparcia naszej inicjatywy.
  Za wszelkiego rodzaju odzew serdecznie dziękujemy.

Komentarze


 • SIOSTRA W CHRYSTUSIE - awatar

  SIOSTRA W CHRYSTUSIE

  12.02.2021
  12.02.2021

  "Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?"

19 811 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 191

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mag Magda Piotrowska - awatar
Mag Magda Piotrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Hajderek - awatar
Paweł Hajderek
20
Anna Irena Slowinski Krol - awatar
Anna Irena Slowinski Krol
100
Weronika - awatar
Weronika
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij