Zbiórka pomagamy Bartkowi - miniaturka zdjęcia

pomagamy Bartkowi

Zbiórka pomagamy Bartkowi - zdjęcie główne

pomagamy Bartkowi

5 080 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Kinga Nowak - awatar

Kinga Nowak

Organizator zbiórki

Bartek ma 13 lat i do niedawna był aktywnym nastolatkiem.  Wszystko zmieniło się na początku października 2018 roku, kiedy to lekarka źle zdiagnozowała mojego brata. Pomimo próśb Mamy aby wykonać badania krwi, w przychodni uznano, że antybiotyki wystarczą, bo to zwykła angina. Dopiero kolejne prośby przekonały aby takie badania zlecić. Po dwóch dniach stan Bartka pogorszył się. Ponownie udaliśmy się do lekarza wraz z wynikami badania krwi. Tym razem przyjęła nas inna lekarz rodzinna, która przepisała jeszcze silniejsze leki. Wyniki sprawdziła pobieżnie uznając, że są w porządku. Niestety był to kolejny błąd lekarski. Na drugiej stronie (na którą lekarka nawet nie spojrzała) wyniki alarmowały o wysokim poziomie cukru we krwi, a także o postępującym zakwaszeniu organizmu. Dwa dni później Bartek był tak osłabiony, że z utratą świadomości trafił na odział intensywnej terapii do Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego (Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu). Rozpoznano u niego cukrzycę typu 1, dodatkowo doszło do poważnego zakwaszenia organizmu (kwasica ketonowa), w wyniku której ucierpiały także nerki. Leczenie wymaga od Bartka kilkukrotnych podskórnych wstrzyknięć insuliny w ciągu dnia, podawanie insuliny o dłuższym działaniu na noc, oraz systematycznego, wielokrotnego sprawdzania poziomu glukozy we krwi. Jest to model funkcjonalnej intensywnej insulinoterapii, niezbędnej do normalnego funkcjonowania.

Stan zdrowia Bartka  w dalszym ciągu nie jest stabilny. Chciałabym, żeby mój brat jak najmniej myślał o chorobie, dlatego szukamy dla niego najlepszego leczenia. Proszę Was o finansową pomoc, ponieważ wizyty u specjalistów, leki oraz dieta przy chorobie cukrzycowej, nas przerosły.  

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.19
  02.08.19

  Niech Ci Bóg błogosławi!

 • Olga - awatar

  Olga

  19.07.19
  19.07.19

  zdrowiej chłopaku

 • Lilu - awatar

  Lilu

  16.07.19
  16.07.19

  Dużo zdrówka !!

5 080 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Kinga Nowak - awatar

Kinga Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 134

KTOS - awatar
KTOS
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Miauuu - awatar
Miauuu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij