Zbiórka pomagamy Bartkowi - zdjęcie główne

pomagamy Bartkowi

5 100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Nowak - awatar

Kinga Nowak

Organizator zbiórki

Bartek ma 13 lat i do niedawna był aktywnym nastolatkiem.  Wszystko zmieniło się na początku października 2018 roku, kiedy to lekarka źle zdiagnozowała mojego brata. Pomimo próśb Mamy aby wykonać badania krwi, w przychodni uznano, że antybiotyki wystarczą, bo to zwykła angina. Dopiero kolejne prośby przekonały aby takie badania zlecić. Po dwóch dniach stan Bartka pogorszył się. Ponownie udaliśmy się do lekarza wraz z wynikami badania krwi. Tym razem przyjęła nas inna lekarz rodzinna, która przepisała jeszcze silniejsze leki. Wyniki sprawdziła pobieżnie uznając, że są w porządku. Niestety był to kolejny błąd lekarski. Na drugiej stronie (na którą lekarka nawet nie spojrzała) wyniki alarmowały o wysokim poziomie cukru we krwi, a także o postępującym zakwaszeniu organizmu. Dwa dni później Bartek był tak osłabiony, że z utratą świadomości trafił na odział intensywnej terapii do Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego (Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu). Rozpoznano u niego cukrzycę typu 1, dodatkowo doszło do poważnego zakwaszenia organizmu (kwasica ketonowa), w wyniku której ucierpiały także nerki. Leczenie wymaga od Bartka kilkukrotnych podskórnych wstrzyknięć insuliny w ciągu dnia, podawanie insuliny o dłuższym działaniu na noc, oraz systematycznego, wielokrotnego sprawdzania poziomu glukozy we krwi. Jest to model funkcjonalnej intensywnej insulinoterapii, niezbędnej do normalnego funkcjonowania.

Stan zdrowia Bartka  w dalszym ciągu nie jest stabilny. Chciałabym, żeby mój brat jak najmniej myślał o chorobie, dlatego szukamy dla niego najlepszego leczenia. Proszę Was o finansową pomoc, ponieważ wizyty u specjalistów, leki oraz dieta przy chorobie cukrzycowej, nas przerosły.  

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.2019
  02.08.2019

  Niech Ci Bóg błogosławi!

 • Olga - awatar

  Olga

  19.07.2019
  19.07.2019

  zdrowiej chłopaku

 • Lilu - awatar

  Lilu

  16.07.2019
  16.07.2019

  Dużo zdrówka !!

5 100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Nowak - awatar

Kinga Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 135

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KTOS - awatar
KTOS
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Miauuu - awatar
Miauuu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij