Zbiórka pomagamy Bartkowi - zdjęcie główne

pomagamy Bartkowi

5 100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Kinga Nowak - awatar

Kinga Nowak

Organizator zbiórki

Bartek ma 13 lat i do niedawna był aktywnym nastolatkiem.  Wszystko zmieniło się na początku października 2018 roku, kiedy to lekarka źle zdiagnozowała mojego brata. Pomimo próśb Mamy aby wykonać badania krwi, w przychodni uznano, że antybiotyki wystarczą, bo to zwykła angina. Dopiero kolejne prośby przekonały aby takie badania zlecić. Po dwóch dniach stan Bartka pogorszył się. Ponownie udaliśmy się do lekarza wraz z wynikami badania krwi. Tym razem przyjęła nas inna lekarz rodzinna, która przepisała jeszcze silniejsze leki. Wyniki sprawdziła pobieżnie uznając, że są w porządku. Niestety był to kolejny błąd lekarski. Na drugiej stronie (na którą lekarka nawet nie spojrzała) wyniki alarmowały o wysokim poziomie cukru we krwi, a także o postępującym zakwaszeniu organizmu. Dwa dni później Bartek był tak osłabiony, że z utratą świadomości trafił na odział intensywnej terapii do Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego (Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu). Rozpoznano u niego cukrzycę typu 1, dodatkowo doszło do poważnego zakwaszenia organizmu (kwasica ketonowa), w wyniku której ucierpiały także nerki. Leczenie wymaga od Bartka kilkukrotnych podskórnych wstrzyknięć insuliny w ciągu dnia, podawanie insuliny o dłuższym działaniu na noc, oraz systematycznego, wielokrotnego sprawdzania poziomu glukozy we krwi. Jest to model funkcjonalnej intensywnej insulinoterapii, niezbędnej do normalnego funkcjonowania.

Stan zdrowia Bartka  w dalszym ciągu nie jest stabilny. Chciałabym, żeby mój brat jak najmniej myślał o chorobie, dlatego szukamy dla niego najlepszego leczenia. Proszę Was o finansową pomoc, ponieważ wizyty u specjalistów, leki oraz dieta przy chorobie cukrzycowej, nas przerosły.  

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.2019
  02.08.2019

  Niech Ci Bóg błogosławi!

 • Olga - awatar

  Olga

  19.07.2019
  19.07.2019

  zdrowiej chłopaku

 • Lilu - awatar

  Lilu

  16.07.2019
  16.07.2019

  Dużo zdrówka !!

5 100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Kinga Nowak - awatar

Kinga Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 135

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KTOS - awatar
KTOS
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Miauuu - awatar
Miauuu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij