Zbiórka marzenie młodych artystów - miniaturka zdjęcia

marzenie młodych artystów

Zbiórka marzenie młodych artystów - zdjęcie główne

marzenie młodych artystów

80 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Dulewicz - awatar

Ewa Dulewicz

Organizator zbiórki

Spełnienie marzeń młodych artystów

   Prosimy o pomoc w zrealizowaniu marzeń naszych młodych artystów,  którzy pragną pojechać ze swoim spektaklem do Francji.

   Zespół Musicalowy powstał 4 lata temu na potrzeby projektu „ Uczenie się jest Cool”. Przygotowaliśmy wtedy i wystawiliśmy przedstawienie muzyczne składające się z songów musicalowych największych musicali świata zatytułowane „Musical”. Był to ogromny sukces naszej grupy, która składa się z dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Rokitach gmina Czarna Dąbrówka. Jest to mała szkoła skupiająca głównie dzieci rolników.

   Dwa lata temu otrzymaliśmy honorowy patronat teatru muzycznego „ Junior” w Gdyni. Rozpoczęliśmy również współpracę z jednym z choreografów tego teatru, Panem Michałem Cyranem który dzięki ogromnemu finansowemu zaangażowaniu BNK Polska mógł przeprowadzić u nas cykl warsztatów tanecznych.  Nasza grupa wciąż się rozwija i ewoluuje. Świadczyć o tym mogą warsztaty z p. Olą Ciecholewską animatorem ZUMBY  i BATIKU ze Słupskiego Ośrodka Kultury oraz z  p. Agnieszką Keller nauczycielem rytmiki i tańców regionalnych.

   We wrześniu 2015r. z inicjatywy stowarzyszenia „LOKO-MOTYWA” rozpoczęliśmy współpracę z młodzieżą  z Francji "Ecole de Musique dePontgibaudSioule etVolcans". 

Celem naszej współpracy było przygotowanie i wspólne wystawienie przedstawienia opartego na legendzie dotyczącej dębu Wojsław z Mikorowa nad,  którym pracowaliśmy od września 2015r. kontaktując się z partnerami jedynie przez Internet.

 Zaprzyjaźniona, 47 osobowa grupa przyjaciół z Francji przyjechała do nas w ramach wspólnego projektu muzycznego w połowie kwietnia 2016r. i  w dniu 16 kwietnia 2016 roku,  po kilku wspólnych próbach, w sali Zespołu Szkół w Rokitach odbył się pierwszy spektakl pt. „Legenda o Wojsławie”. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców nie tylko Rokit ale i całej gminy Czarna Dąbrówka.


    Od tego  czasu obie grupy nadal korespondują ze sobą. Łączy nas wspólna przyjaźń i zamiłowanie do muzyki. Zawiązały się też liczne przyjaźnie pomiędzy młodzieżą z Francji i Polski.

Kontynuacją projektu miała być rewizyta naszych młodych artystów i kolejne wspólne występy we Francji zaplanowane na początek maja 2017r.

Nasi partnerzy podjęli działania w celu rezerwacji miejsc dla gości z Polski, a stowarzyszenie „LOKO-MOTYWA” prowadziło już wtedy rozmowy z LGD Partnerstwo Dorzecze Słupi o możliwościach sfinansowania tego przedsięwzięcia.  Niestety jednak do dnia dzisiejszego nie ogłoszono nowych konkursów i przesunął się termin realizacji projektów z nowej perspektywy.

Z kolei nasi przyjaciele ponieśli już koszty kaucji za rezerwacje noclegów w zaplanowanym wcześniej terminie. Młodzież od roku czeka na ten wyjazd i zmiana terminu rodzi sporo problemów związanych z tym, że nasza młodzież często w okresie letnim zarobkuje i jest to dla nich duży zastrzyk finansowy na zabezpieczenie najpilniejszych potrzeb rodzin, na cały rok.

    Naszym wspólnym marzeniem jest wystawienie  przedstawienia” Legenda o Wojsławie” w  tym roku francuskiej gminie Pontgibaud.  Będzie to wspaniała okazja do poznania bliżej kultury francuskiej i wzmocnienia poczucia wartości naszych młodych artystów.

Rodzice zadeklarowali poniesienie części kosztów wyjazdu ale jest to zaledwie 20 % całości przedsięwzięcia. Młodzież ma swoje pomysły na zbiórkę środków,  jednak cała kwota to aż 45 tyś. i bez wsparcia z zewnątrz będzie to bardzo trudne.

Każda zebrana złotówka przybliża nas do realizacji marzenia naszych młodych artystów, którzy już dzisiaj mówią, że będzie to ich „podróż życia”, która może się już nie powtórzyć.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
80 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Dulewicz - awatar

Ewa Dulewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij