Zbiórka Pomoc dla potrzebujących piesków - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla potrzebujących piesków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla potrzebujących piesków - zdjęcie główne

Pomoc dla potrzebujących piesków

0 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Szeląg - awatar

Karol Szeląg

Organizator zbiórki

Witamy Serdecznie,

Jesteśmy grupą młodych ludzi, która od lat wspiera bezinteresowanie najbardziej potrzebujące schroniska oraz przytuliska dla zwierząt na terenie województwa mazowieckiego.

Schroniska, które najczęściej wspieramy to schronisko w Józefowie oraz schronisko w Celestynowie.

Tworzymy zbiórki na Facebooku oraz w sklepach.

Zbieramy wszystko co może pomóc zwierzętom przetrwać.

- suchą oraz mokrą karmę

- środki czystości do utrzymania kojców 

- miski, garnki i wszystko z czego zwierzęta mogą spożyć pokarm

- koce, materace.

Angażujemy we wszystkie nasze działania własne środki, czas oraz SERCE! Oragnizujemy dowóz zebranych rzeczy do schronisk i przytulisk.

W skali lat są to ogromne koszta dlatego prosimy Was bardzo serdecznie o wsparcie! Każdy grosz się liczy! WASZE WSPARCIE OGROMNIE SIĘ DLA NAS LICZY! MOTYWUJE NAS DO DZIAŁANIA I BARDZO POMOŻE W DALSZEJ POMOCY!

Zbieramy na:

- karmę dla zwierząt

- środki do dezynfekcji

- leki dla psów z oddziałów geriatrii

- paliwo 

- zakup używanego busa potrzebnego do organizacji zbiórek oraz transportu


Dziękujemy za okazaną pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Szeląg - awatar

Karol Szeląg

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij