Zbiórka Szansa na zdrowie Michała - zdjęcie główne

Szansa na zdrowie Michała

180 492 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 148 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Komorowska - awatar

Magdalena Komorowska

Organizator zbiórki

     💕💕💕

Dzięki Waszej ogromnej pomocy 💕💕 udało się nam dziś podać Michałowi 3 dawkę immunoglobulin. Widzimy dużą poprawę i mamy nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Do pełnej terapii, aby poprawa się utrzymała potrzeba jeszcze 4 dawki, na którą zbieramy dalej.

               Kochani!!!

Jesteśmy dziś w trakcie podawania drugiej dawki immunoglobulin. W międzyczasie zmieniła się ilość leku odpowiednia dla stanu Michała oraz ceny. Konieczne były dopłaty 5.550zl oraz 8.200zl, co dało łączny koszt za drugą dawkę  63.700zl.

   Dzieki Waszym dobrym ❤dzis rozpoczal sie  tak dlugo przez nas wyczekiwany pierwszy etap leczenia naszego synka. Bylismy w Klinice Sw. Lukasza i zostaly podane pierwsze wlewy z immunoglobuliny, ceny w naszym kraju szaleja,  1 dawka kosztuje juz az 55.500zl,  podawanie skonczy sie w czwartek, kolejne pod koniec grudnia i w lutym. Bardzo prosimy Was o dalsze wsparcie, abysmy mogli uzbierac na czwarta, ostatnia dawke immunoglobulin, z całego ❤dziękujemy Wam💕💕💕

    Kochani!!! 

Dzięki Wam udało się nam zapłacić za 2 dawki immunoglobulin.DZIĘKUJEMY. Aby móc rozpocząć leczenie potrzebna jest jeszcze minimum 1 dawka.

    

Do 19 kwietnia 2019r. Michał był zdrowym, pełnym energii, kochającym przyrodę i zwierzęta dzieckiem. Tamtego dnia nagły atak choroby odmienił jego życie. Postawiono diagnozę autoimmunologicznego zapalenia mózgu, zespół Pandas.  Choroba Michała jest wynikiem źle ukierunkowanej odpowiedzi immunologicznej, która zwalczając bakterie, wirusy lub inne czynniki wyznacza sobie jako cel różne obszary w mózgu. To z kolei  zaburza funkcjonowanie neurologiczne i daje szereg objawów  min. napady drgawek przypominających padaczkowe w ogromnych  ilościach wielokrotnie w ciągu dnia. Zwiększają swoją intensywność przy każdej infekcji uniemożliwiając synowi wykonywanie zwykłych, codziennych czynności, powodują zaburzenia pamięci i koordynacji ruchowej.                                                                                        Niebawem miną 2 lata odkąd choroba zaatakowała. Od tego momentu nic nie jest takie same. Marzymy choć o odrobinie normalności, którą da nam kontynuacja leczenia immunoglobulinami. Oferuje je klinika w Gdańsku, koszt jednej dawki to około 50tyś.zł (ilość leku zależna jest od wagi dziecka). Potrzebujemy minimum 4 dawek leku. Pomimo faktu, że oboje jesteśmy aktywni zawodowo nasze oszczędności i dochody pozwoliły  nam pokryć jedynie dotychczasową diagnostykę i wizyty u specjalistów. Nie jesteśmy w stanie odłożyć tak ogromnej kwoty na immunoglobuliny, a brak leczenia powoduje trwałe uszkodzenia mózgu naszego synka. Będziemy bardzo wdzięczni za każdy rodzaj pomocy w leczeniu Michała.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Komorowska - awatar

  Magdalena Komorowska

  24.05.2022
  24.05.2022

  Dziś udało nam się zapłacić za 4 dawkę immunoglobulin - 73.150,00 zł. Ostatnią brakującą dużą kwotę podarował nam Pan Michał Wołynko wraz ze swoją rodziną. Były to pieniążki zbierane przez nich na licytacjach w grupie " Pomóż Angelice wygrać mecz i pokonać raka" i akcjach charytatywnych dla żony Michała , Angeliki, która walczyła z Rakiem, jednak niestety przegrała walkę. Zdecydowali się przekazać je naszemu Michałkowi 💕💕💕 Bardzo, bardzo wszystkim Wam dziękujemy 💕 Wiemy na dzisiejszy moment, że po podaniu wszystkich dawek immunoglobulin Michałowi będzie potrzebna dalsza immunosupresja lekami jak dotychczas oraz rehabilitacja, w związku z tym prosimy abyście nie zostawiali nas i dalej brali udział w licytacjach aby Michał mógł jak najszybciej wrócić do normalnego życia. 💕💕💕

  Zdjęcie aktualizacji 95 380

Komentarze


 • Kamila Czechowska - awatar

  Kamila Czechowska

  17.07.2022
  17.07.2022

  Herbatka z prądem

 • Mariusz Jankowski - awatar

  Mariusz Jankowski

  09.07.2022
  09.07.2022

  Dziękuję

 • Kamila Czechowska - awatar

  Kamila Czechowska

  08.07.2022
  08.07.2022

  Kubek FC Barcelona

 • Kamila Czechowska - awatar

  Kamila Czechowska

  04.07.2022
  04.07.2022

  Naleweczki

 • Wioletta i Krzysiek - awatar

  Wioletta i Krzysiek

  24.06.2022
  24.06.2022

  Michał pozdrawiamy Cię serdecznie i szybko wracaj do zdrowia

180 492 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 148 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Komorowska - awatar

Magdalena Komorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 148

Jolanta Modrzewska - awatar
Jolanta Modrzewska
50
Jolanta Wojciechowicz - awatar
Jolanta Wojciechowicz
60
KK Licytacja Lampki "Sztorm na Bałtyku" - awatar
KK Licytacja Lampki "Sztorm na Bałtyku"
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
K.K. - Licytacja Lampki "Bursztynowy Rejs" - awatar
K.K. - Licytacja Lampki "Bursztynowy Rejs"
210
Marlena Bałdyga - awatar
Marlena Bałdyga
60
Agnieszka Kizińska - awatar
Agnieszka Kizińska
15
Nela - awatar
Nela
70
Krzysztof b - awatar
Krzysztof b
70
Emilia Zamojska - awatar
Emilia Zamojska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij