Zbiórka Walka z białaczką - zdjęcie główne

Walka z białaczką

1 148 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Artur Kwiatkowski - awatar

Artur Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Witam

Mam na imię Artur, mam 22 lata.

W październiku 2016 roku dostałem diagnozę białaczka limfoblastyczna. To było jak grom z jasnego nieba. Moje życie uległo radykalnej zmianie.

Od razu rozpoczęto chemioterapię, a następnie szukano dawcy szpiku.

Po chemioterapiach miałem liczne powikłania tj. pogorszenie słuchu, uszkodzenie wzroku, perforacja jelita cienkiego, kłopoty z jamą ustną i grzybicą w organizmie, uszkodzenie wątroby, spadek masy ciała o 20 kg.

Po tym wyczerpującym okresie zostałem przygotowany do przeszczepienia szpiku kostnego, dawcą całe szczęście mogła zostać moja siostra.

Przed przeszczepem przeszedłem bardzo silną radio i chemioterapię w Bydgoszczy.

W miejsce białaczki weszła druga choroba przewlekła Przeszczep przeciwko gospodarzowi GVHD (graft).

 Od GVHD mam głuchotę obu uszną, szumy i piski w lewym uchu, zespół suchego oka, suchą skórę, kserostomię, polineuropatię, nalot grzybiczy na języku, paradontozę pobiałaczkową oraz twardzinę skórną jak i niedoczynność kory nadnerczy.
 Obecnie jestem półtora roku po przeszczepie i ciągle jest mnóstwo efektów ubocznych leczenia.

Leczenie jest bardzo drogie tak samo jak cotygodniowe wyjazdy do innych miast na badania jak i konieczność chodzenia prywatnie do różnych specjalistów. Same leki które widać na zdjęciu kosztują ok 1000 zł miesięcznie.

Z góry dziękuję za każdą wysłaną złotówkę oraz SMS.

Za wpłaty ludzi dobrej woli bardzo dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Artur Kwiatkowski - awatar

  Artur Kwiatkowski

  18.02.2018
  18.02.2018

  Witam.
  Tutaj można rozliczyć jeden 1 % podatku na moją rzecz.
  http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/kwiatkowski_artur.html?highlight=WyJhcnR1ciIsImt3aWF0a293c2tpIl0=

  Z góry dziękuję za przekazanie 1 % podatku.
  Pozdrawiam Artur

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.2017
  01.08.2017

  Po prostu: zdrowia

  • Artur Kwiatkowski - awatar

   Artur Kwiatkowski - Organizator zbiórki

   04.08.2017
   04.08.2017

   Dziękuję !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.2017
  01.08.2017

  Walcz Powodzenia !

  • Artur Kwiatkowski - awatar

   Artur Kwiatkowski - Organizator zbiórki

   04.08.2017
   04.08.2017

   Dziękuję za pomoc!

1 148 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Artur Kwiatkowski - awatar

Artur Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna Wysocka - awatar
Justyna Wysocka
10
Aneta - awatar
Aneta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patryk Śmietański - awatar
Patryk Śmietański
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij