Zbiórka Zimowa mobilizacja dla Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Zimowa mobilizacja dla Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zimowa mobilizacja dla Ukrainy - zdjęcie główne

Zimowa mobilizacja dla Ukrainy

164 307 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 449 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Putin w swoim orędziu ogłosił mobilizację rosyjskich wojsk. My natomiast mobilizujemy wszystkie nasze siły, by pomóc dzielnie walczącym Ukraińcom! 🇺🇦🇵🇱

Wojna trwa już ponad pół roku. Zbliża się zima, a zgodnie z prognozami, w Ukrainie będzie to najcięższa zima od dekad. Walka na froncie będzie wówczas jeszcze trudniejsza. Dlatego uruchamiamy oficjalną zbiórkę, dzięki której doposażymy wojsko ukraińskie w niezbędny zimą sprzęt oraz pomożemy mieszkańcom dotkniętego wojną kraju.

Wszystkie zebrane fundusze przeznaczymy na wsparcie Sił Zbrojnych Ukrainy, które heroicznie walczą w obronie wolności obywateli oraz suwerenności swojego państwa. 

Najbliższe miesiące mogą okazać się kluczowe i zdecydować o wyniku wojny, dlatego nie zatrzymujmy fali pomocy, która płynie do naszych sąsiadów. 

Pomóżmy im przetrwać zimę na froncie! 🇺🇦


kontakt dla mediów: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kuba - awatar

  Kuba

  01.03.2023
  01.03.2023

  Trzymajcie się !!!

 • Zuzanna Kubik - awatar

  Zuzanna Kubik

  24.01.2023
  24.01.2023

  Chwała Ukrainie!

 • Jan Michalski - awatar

  Jan Michalski

  08.01.2023
  08.01.2023

  Oby było lepiej

 • Kuba - awatar

  Kuba

  07.01.2023
  07.01.2023

  Chwała Ukrainie !!!

 • Sans - awatar

  Sans

  31.12.2022
  31.12.2022

  Proszę <: )

164 307 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 449 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 449

Mateusz i Natalia - awatar
Mateusz i Natalia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marcin - awatar
Marcin
1 000
Dawid Łazarczyk - awatar
Dawid Łazarczyk
200
Mati0x - awatar
Mati0x
200
Marcin - awatar
Marcin
1 000
Kuba - awatar
Kuba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij