Zbiórka Zimowa mobilizacja dla Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Zimowa mobilizacja dla Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zimowa mobilizacja dla Ukrainy - zdjęcie główne

Zimowa mobilizacja dla Ukrainy

163 097 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 446 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Putin w swoim orędziu ogłosił mobilizację rosyjskich wojsk. My natomiast mobilizujemy wszystkie nasze siły, by pomóc dzielnie walczącym Ukraińcom! 🇺🇦🇵🇱

Wojna trwa już ponad pół roku. Zbliża się zima, a zgodnie z prognozami, w Ukrainie będzie to najcięższa zima od dekad. Walka na froncie będzie wówczas jeszcze trudniejsza. Dlatego uruchamiamy oficjalną zbiórkę, dzięki której doposażymy wojsko ukraińskie w niezbędny zimą sprzęt oraz pomożemy mieszkańcom dotkniętego wojną kraju.

Wszystkie zebrane fundusze przeznaczymy na wsparcie Sił Zbrojnych Ukrainy, które heroicznie walczą w obronie wolności obywateli oraz suwerenności swojego państwa. 

Najbliższe miesiące mogą okazać się kluczowe i zdecydować o wyniku wojny, dlatego nie zatrzymujmy fali pomocy, która płynie do naszych sąsiadów. 

Pomóżmy im przetrwać zimę na froncie! 🇺🇦


kontakt dla mediów: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kuba - awatar

  Kuba

  01.03.2023
  01.03.2023

  Trzymajcie się !!!

 • Zuzanna Kubik - awatar

  Zuzanna Kubik

  24.01.2023
  24.01.2023

  Chwała Ukrainie!

 • Jan Michalski - awatar

  Jan Michalski

  08.01.2023
  08.01.2023

  Oby było lepiej

 • Kuba - awatar

  Kuba

  07.01.2023
  07.01.2023

  Chwała Ukrainie !!!

 • Sans - awatar

  Sans

  31.12.2022
  31.12.2022

  Proszę <: )

163 097 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 446 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 446

Dawid Łazarczyk - awatar
Dawid Łazarczyk
200
Mati0x - awatar
Mati0x
200
Marcin - awatar
Marcin
1 000
Kuba - awatar
Kuba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marcin - awatar
Marcin
1 000
Zuzanna Kubik - awatar
Zuzanna Kubik
300
Adam - awatar
Adam
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij