Zbiórka Zimowa mobilizacja dla Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Zimowa mobilizacja dla Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zimowa mobilizacja dla Ukrainy - zdjęcie główne

Zimowa mobilizacja dla Ukrainy

133 666 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 240 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Putin w swoim orędziu ogłosił mobilizację rosyjskich wojsk. My natomiast mobilizujemy wszystkie nasze siły, by pomóc dzielnie walczącym Ukraińcom! 🇺🇦🇵🇱

Wojna trwa już ponad pół roku. Zbliża się zima, a zgodnie z prognozami, w Ukrainie będzie to najcięższa zima od dekad. Walka na froncie będzie wówczas jeszcze trudniejsza. Dlatego uruchamiamy oficjalną zbiórkę, dzięki której doposażymy wojsko ukraińskie w niezbędny zimą sprzęt oraz pomożemy mieszkańcom dotkniętego wojną kraju.

Wszystkie zebrane fundusze przeznaczymy na wsparcie Sił Zbrojnych Ukrainy, które heroicznie walczą w obronie wolności obywateli oraz suwerenności swojego państwa. 

Najbliższe miesiące mogą okazać się kluczowe i zdecydować o wyniku wojny, dlatego nie zatrzymujmy fali pomocy, która płynie do naszych sąsiadów. 

Pomóżmy im przetrwać zimę na froncie! 🇺🇦


kontakt dla mediów: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kuba - awatar

  Kuba

  10.11.2022
  10.11.2022

  Trzymajcie się !!!

 • Maniek - awatar

  Maniek

  08.11.2022
  08.11.2022

  lać ruskie trole

 • Sylwia Sylwia - awatar

  Sylwia Sylwia

  26.10.2022
  26.10.2022

  Wpłacam swoje ostatnie 5zł jakie mi zostało. Mi z córką się nie udało, w zbiórce i czekamy na komornika,z wyrokiem egzekucji. Może komuś innemu te 5zł przyniesie wiele dobra.Może szczęście do nas wróci I uda nam się przejść przez trud w naszym życiu razem. Powodzenia wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują.

 • Kristofer Pfeiffer - awatar

  Kristofer Pfeiffer

  21.10.2022
  21.10.2022

  Za wolnosc wasza i nasza !

 • Trol - awatar

  Trol

  12.10.2022
  12.10.2022

  Powodzenia!

133 666 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 240 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 240

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
KrystianGlovoTorun - awatar
KrystianGlovoTorun
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Maksymilian - awatar
Maksymilian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mateusz Stelmaszyk - awatar
Mateusz Stelmaszyk
1
Karol Krawczyk - awatar
Karol Krawczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij