Zbiórka Pomoc w wydaniu książki :) - miniaturka zdjęcia

Pomoc w wydaniu książki :)

Zbiórka Pomoc w wydaniu książki :) - zdjęcie główne

Pomoc w wydaniu książki :)

0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paweł Salak - awatar

Paweł Salak

Organizator zbiórki


W tej książce chcę przekazać swoje przemyślenia i spostrzeżenia na temat „mojego” świata i mojej niepełnosprawności. Książka ta nie jest poradnikiem i nigdy nie miałem takiego zamysłu aby nim była. Chcę przekazać wszystkim czytelnikom, zarówno pełnosprawnym, jak i niepełnosprawnym, że świat na wózku nie jest, aż tak bardzo innym światem. My też chcemy żyć, pracować i kochać. Mamy do tego takie samo prawo, jak każdy, który biegnie do autobusu, żeby zdążyć do pracy.


O projekcie


Projekt nad którym pracuje, ma na celu napisanie i wydanie książki, która  opowiada o moich przeżyciach i spostrzeżeniach dotyczących  mojego postrzegania świata.

Nazywam się Paweł Salak,  27 lat. Jestem osobą niepełnosprawną. Mam dziecięce porażenie mózgowe. (czyli MPD)

Jestem w trakcie pisania książki wraz ze swoim partnerem, który jest zarazem managerem tego projektu. Podjęliśmy  decyzję o publikowaniu pierwszych trzech rozdziałów ale nie w całości.

Celem  tej książki jest chcę przekazać  swoje przemyślenia i spostrzeżenia na temat „mojego” świata i mojej niepełnosprawności. Książka ta nie jest poradnikiem i nigdy nie miałem takiego zamysłu aby nim była. Chcę przekazać wszystkim czytelnikom, zarówno pełnosprawnym, jak i niepełnosprawnym, że świat na wózku nie jest, aż tak bardzo innym światem. My też chcemy żyć, pracować i kochać. Mamy do tego takie samo prawo, jak każdy, który biegnie do autobusu, żeby zdążyć do pracy.

Szanowny czytelniku, w tej książce opisuję tylko siebie i swoje przeżycia. Owszem, wiem, że jestem orientacji homoseksualnej  ale to nie ma żadnego wpływy na moje życie. Nie spodziewaj się zatem, że chcę Ci przekazać jak być osobą homoseksualną. Nie oczekuj również  instrukcji jak żyć, będąc  w oczach społeczeństwa „innym” lub „odmieńcem”.  Ja tylko opisuję  swoje doświadczenia życiowe. Dlatego książka nosi tytuł „Smak życia”.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paweł Salak - awatar

Paweł Salak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij