
#EKIPAMONSTERINK PEŁNA MOBILIZACJA!
Żywioł zabrał chłopakom drugi dom, ale nigdy nie zdoła zabrać im profesjonalizmu, niepowtarzalnego klimatu i tego czym żyją dla nas każdego dnia. Monster INK tworzymy również my, ludzie którzy tak jak oni kochają to miejsce i wracają tu z kolejnymi pomysłami na wieczne pamiątki. Teraz nasza kolej. Pomagamy tak, jak możemy - wrzuć za dziarę ❗️
Mamy moc, aby pomóc chłopakom stanąć na nogi. Link jest publiczny i gotowy do ponownego udostępnienia.
W imieniu zespołu, z góry dziękujemy Wam za każdą cegiełkę. Dziękujemy, że jesteście z nami!
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Michał Pracz
Trzymaj się Byku. Jesteśmy z Tobą 💪💸
Bartek Patrycja
Trzymajcie Się 💪
DER-SPAW
Pamiętaj, że ekipa der-spaw jest z wami!
Hubert
Trzymajcie sie Panowie. Wiem, ze dacie rade i niedlugo znow bedziecie dzialac.
Anonimowy Darczyńca
Pozdro