Zbiórka Morawica - Ukrainie - zdjęcie główne

Morawica - Ukrainie

9 410 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Miasto i Gmina Morawica - awatar

Miasto i Gmina Morawica

Organizator zbiórki

Informujemy, że z związku z prowadzonymi tak wieloma zbiórkami żywności oraz środków czystości nasz sztab pod nazwą MORAWICA UKRAINIE podjął decyzje o rozpoczęciu zbiórki pieniężnej. Już od jutra wolontariusze z naszej gminy ruszą zbierać fundusze. Nie pozostańmy obojętni. Szkoły, strażacy, czy inne organizacje będą prowadzić zbiórki w jednym ważnym celu – aby pomóc sąsiadom z Ukrainy. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na konkretne cele i według priorytetów, które tworzy tę smutną rzeczywistość. Razem pomożemy miastom partnerskim oraz uchodźcom zakwaterowanym na terenie gminy. Chcemy, aby Wasze dobre serca i Wasza szczodrość zostały wykorzystane w sposób celowy, tam gdzie ta pomoc będzie najskuteczniejsza. Pamiętajcie, każdy może włączyć się w akcję „Morawica Ukrainie”


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
9 410 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Miasto i Gmina Morawica - awatar

Miasto i Gmina Morawica

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Albert Pawłowski - awatar
Albert Pawłowski
200
Michał Szulowski - awatar
Michał Szulowski
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mateusz - awatar
Mateusz
300
Rafal - awatar
Rafal
300
Klaudia Drozdzowska - awatar
Klaudia Drozdzowska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
170
Yuliia Vuichik - awatar
Yuliia Vuichik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800
Anna - awatar
Anna
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij