Zbiórka MamaMorela z Azylu Nadziei - zdjęcie główne

MamaMorela z Azylu Nadziei

230 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tamara Po - awatar

Tamara Po

Organizator zbiórki

Mamy na imię Lucynka i Patryk. Jesteśmy rodzeństwem i mieszkamy razem od maja 2018 razem z jeszcze jednym braciszkiem Grzesiem. Urodziliśmy się we wrześniu 2017 roku, gdzieś w bardzo niebezpiecznym miejscu i dzięki Dobrej Osobie, Azyl Nadziei w Opolu zaopiekował się całą naszą rodzinką. Z okazji naszych pierwszych urodzin mamy z bratem jedno, tylko jedno marzenie, aby nasza ukochana mamusia Morela znalazła dom. A ona wciąż mieszka w Azylu, gdzie nie jest szczęśliwa ponieważ źle znosi inne kotki. Nie lubi ich, boi się i syczy na nie. Jest młoda, zaszczepiona, wysterylizowana i zdrowa. Dla człowieków jest bardzo miła lecz nie często może się nimi nacieszyć. W schronisku tym są bowiem inne zwierzaki, często bardzo chore i o wiele bardziej potrzebujące pomocy i ręki człowieka niż ona. Dlatego poprosiliśmy naszą drugą mamunię o utworzenie symbolicznej, urodzinowej zbiórki na potrzeby azylu, aby i naszej mamie zrobiło się cieplej na serduszku, że o niej pamiętamy i bardzo nam przykro, że jeszcze nie znalazła domku tak jak my. Może ktoś zechciałby zaadaptować ją chociaż wirtualnie ale najlepiej realnie. Pomoc takim zwierzakom jak mamusia znaczy dla nich bardzo wiele. To są lekarstwa, opieka weterynaryjna oraz zakup i utrzymanie wszelkich akcesoriów typu koce, ręczniki, podkłady oraz oczywiście jedzonko i żwirek. Nasza mamusia Morelka i Fundacja Azyl Nadziei wyraziły zgodę na tą naszą akcję finansowo - adopcyjną. Będziemy bardzo wdzięczni (Ja- Lucysia, mój brat Patryś, mój drugi brat Grzesio oraz naszą druga mamusia) za każdą złotówkę.

Fundacja Azyl Nadziei dla zwierząt potrzebujących pomocy

Opole, ul. Warszawska 10/1

Tel. do naszej Cioci Marty (Marta Falecka), która całkowicie nieodpłatnie pomaga jako wolontariuszka w azylu oraz wszystkim zwierzętom w potrzebie - 665135666

Zapraszamy też na naszą stronkę FB Luśka i Grzesio, gdzie można o nas poczytać więcej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
230 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tamara Po - awatar

Tamara Po

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mirella K. - awatar
Mirella K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Dolińska - awatar
Magdalena Dolińska
20
Tamara Po - awatar
Tamara Po
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij