Zbiórka Początki kariery w B klasie! - miniaturka zdjęcia

Początki kariery w B klasie!

Zbiórka Początki kariery w B klasie! - zdjęcie główne

Początki kariery w B klasie!

34 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksy Neumann - awatar

Aleksy Neumann

Organizator zbiórki

Witajcie!
Nazywamy się MorenkaTeam i jesteśmy amatorską drużyną sportową, której początki sięgają pierwszych dni wiosny 2017 r. W tym czasie pierwszych kilku śmiałków podjęło się stworzenia własnej drużyny i trenowania piłki nożnej. W kolejnych tygodniach, niczym kula śnieżna, zbieraliśmy kolejnych członków wśród znajomych, znajomych znajomych i przypadkowych osób, którzy widzieli nas z okna na jednym ze Szczecińskich osiedli. Po trzech latach treningów czujemy, że jesteśmy już gotowi stawić czoła innym drużynom z rejonu! Naszym marzeniem jest oficjalnie wejść do B klasy.
Dlatego właśnie zwracamy się do was! Zbieramy fundusze na zakup jednakowych strojów i niezbędnego sprzętu. Wspólnie wykorzystamy zebrane pieniądze, aby każdy członek mógł wyjść na boisko we własnych barwach!
Uważamy, że sport, pomimo wysiłku i kosztów związanych z prowadzeniem drużyny, jest wart uprawiania i chcemy rozwijać się dalej! Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc w zbiórce i udostępnianiu!
Do zobaczenia na boisku!

Link do naszego facebook'a:
https://www.facebook.com/ktsmorenka/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
34 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksy Neumann - awatar

Aleksy Neumann

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Aniela Biernacka - awatar
Aniela Biernacka
10
Kornel Jańczuk - awatar
Kornel Jańczuk
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij