Zbiórka Początki kariery w B klasie! - miniaturka zdjęcia

Początki kariery w B klasie! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Początki kariery w B klasie! - zdjęcie główne

Początki kariery w B klasie!

34 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksy Neumann - awatar

Aleksy Neumann

Organizator zbiórki

Witajcie!
Nazywamy się MorenkaTeam i jesteśmy amatorską drużyną sportową, której początki sięgają pierwszych dni wiosny 2017 r. W tym czasie pierwszych kilku śmiałków podjęło się stworzenia własnej drużyny i trenowania piłki nożnej. W kolejnych tygodniach, niczym kula śnieżna, zbieraliśmy kolejnych członków wśród znajomych, znajomych znajomych i przypadkowych osób, którzy widzieli nas z okna na jednym ze Szczecińskich osiedli. Po trzech latach treningów czujemy, że jesteśmy już gotowi stawić czoła innym drużynom z rejonu! Naszym marzeniem jest oficjalnie wejść do B klasy.
Dlatego właśnie zwracamy się do was! Zbieramy fundusze na zakup jednakowych strojów i niezbędnego sprzętu. Wspólnie wykorzystamy zebrane pieniądze, aby każdy członek mógł wyjść na boisko we własnych barwach!
Uważamy, że sport, pomimo wysiłku i kosztów związanych z prowadzeniem drużyny, jest wart uprawiania i chcemy rozwijać się dalej! Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc w zbiórce i udostępnianiu!
Do zobaczenia na boisku!

Link do naszego facebook'a:
https://www.facebook.com/ktsmorenka/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
34 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksy Neumann - awatar

Aleksy Neumann

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Aniela Biernacka - awatar
Aniela Biernacka
10
Kornel Jańczuk - awatar
Kornel Jańczuk
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij