Zbiórka Morska Szkoła Wolnej Białorusi - miniaturka zdjęcia

Morska Szkoła Wolnej Białorusi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Morska Szkoła Wolnej Białorusi - zdjęcie główne

Morska Szkoła Wolnej Białorusi

20 zł  z 95 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
aleh spirydovich - awatar

aleh spirydovich

Organizator zbiórki

Многие из нас грезили о море. Море часто ассоциируется со свободой. Очень актуально, особенно в последнее время. Мы решили объединить эти две мечты – море и свободу – и создать наш новый проект.

Его цель соединить и объединить людей из самых разных диаспор – белоруской, украинской, польской. Как? Просто! На базе корабля для экспедиций, который можно будет встретить у берегов Северной и Западной Европы. А еще мы бы очень хотели создать свой научно-экспедиционный клуб для подростков и молодежи.

Вы спросите, кто это "мы"? Мы команда ребят из Беларуси. Те, кто были вынуждены покинуть свои дома ради свободы. Те, кто, попав в чужую страну, решили создать здесь свою Новую Свободную Беларусь. Мы выросли в стране рек и озер – и оказавшись рядом с морем мечтали научиться ходить по волнам. На протяжении восьми лет, сколько на Поморье существует наш клуб, мы старались открыть для себя и других дорогу к морю.

На нашем сайте вы можете увидеть, чего мы достигли за последние годы.

Несомненно, для того чтобы запустить новый проект в новой стране, нам очень нужна помощь. Сразу скажем, поиск финансов на покупку судна, оплату работы команды и запуск NGO мы берем на себя. На данной платформе мы собираем деньги на первичный ремонт и обслуживание нашего корабля перед первым учебным сезоном. Все сметы обещаем выставлять онлайн, так вы всегда будете знать, на что идут ваши деньги.

А теперь представьте: вы белорус, украинец, поляк или любой другой человек с нашей планеты, стоите на палубе огромной двухмачтовой шхуны. Впереди маршрут Сопот-Фредрикстад. Вокруг море, внутри ощущение свободы. А где-то берега разных стран, где вас ждут новые люди и новые друзья.  

Представили?

Теперь давайте вместе сделаем это!


Wielu z nas marzyło o morzu, o morzu które jest symbolem wolności. Wolność to temat niezwykle aktualny. My postanowiliśmy spełnić nasze marzenia, tworząc projekt, który łączy w sobie zarówno morze, jak i wolność. 

Celem naszego projektu jest integracja osób z różnych diaspor, przede wszystkim z diaspory białoruskiej, ukraińskiej i polskiej. W jaki sposób chcemy tego dokonać? To proste! Chcemy łączyć i zacieśniać więzi na statku ekspedycyjnym, który będzie można spotkać u wybrzeży Północnej i Zachodniej Europy. Pragniemy również stworzyć klub ekspedycyjno-naukowy dla dzieci i młodzieży. 

Tak więc, zapewne zastanawiacie się, kim jesteśmy. Jesteśmy grupą chłopaków z Białorusi. Jesteśmy ludźmi, którzy zostali zmuszeni opuścić swoje domy w poszukiwaniu wolności. Znaleźliśmy się w obcym dla nas kraju, w którym postanowiliśmy stworzyć naszą własną Nową Wolną Białoruś. Wychowaliśmy się w kraju rzek i jezior. Po zapoznaniu się z morzem zamarzyliśmy, by nauczyć się żeglować po falach. Od ośmiu lat, czyli tak długo, jak istnieje nasz klub na Pomorzu, staramy się otworzyć sobie i innym drogę do morza. 

Na naszej stronie internetowej możecie zobaczyć, co udało nam się osiągnąć w ostatnich latach. 

Jednak, aby rozpocząć nowy projekt w nowym kraju potrzebujemy Waszej pomocy. Zamierzamy we własnym zakresie znaleźć środki na zakup łodzi, opłacić załogę oraz stworzyć organizację pozarządową. Na tej platformie zbieramy fundusze na wstępne naprawy i konserwację naszego statku przed pierwszym sezonem szkoleniowym. Obiecujemy udostępniać wszystkie kosztorysy online, abyście zawsze wiedzieli, na co idą Wasze pieniądze. 

Bez względu, czy jesteście Białorusinami, Ukraińcami, Polakami, czy należycie do jakiejkolwiek innej nacji, wyobraźcie sobie – stoicie na pokładzie ogromnego dwumasztowego szkunera. Jesteście w trakcie podróży z Sopotu do Fredrikstad w Norwegii. Dookoła jest morze, a w Was poczucie prawdziwej wolności. Cumując w różnych portach spotykacie fascynujących ludzi i nawiązujecie nowe przyjaźnie. 

Czy możecie sobie to wyobrazić? 

Razem możemy to osiągnąć!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 95 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
aleh spirydovich - awatar

aleh spirydovich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Sasza Bo - awatar
Sasza Bo
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij