Zbiórka Urodzinowe spełnianie marzeń - miniaturka zdjęcia

Urodzinowe spełnianie marzeń Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Urodzinowe spełnianie marzeń - zdjęcie główne

Urodzinowe spełnianie marzeń

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mam na imię Justyna i bardzo lubię spełniać czyjeś marzenia. Od niedawna, po przerwie znowu angażuje się jako wolontariuszka na rzecz dzieci z zaniedbanych dzielnic Lublina, w ramach prowadzonego przez Centrum Wolontariatu programu MOST.


Wiem ile radochy sprawiają dzieciom wizyty w różnych miejscach. Basen, stadnina, czy wspólna pizza-  chodzi o to, żeby robić coś fajnego razem z wolontariuszami. Żeby pójść tam, gdzie na co dzień nie ma możliwości. Żeby pokonać własne bariery, lęki, żeby poczuć swoje dzieciństwo.


Prawidłowe relacje oraz pomysły na spędzanie czasu w sposób akceptowany społecznie to coś czego brakuje naszym podopiecznym. To właśnie chcemy im dać. Przy okazji okrasimy je wrażliwością i szczyptą dobrego wychowania :)


Często ograniczają nas fundusze, bo trudno jest znaleźć środki na "bycie z drugim człowiekiem". Choć to ważne, trudno zmierzyć efekty i rozliczyć się z nich w ramach projektów. To coś innego niż kurs zawodowy, ale to też inwestycja w przyszłość, w wychowanie do bycia przyzwoitym człowiekiem. 


Ponieważ za dwa tygodnie obchodzę swoje 35 urodziny pomyślałam sobie, że z tej okazji zechcecie mi pomóc. Chciałabym prosić Was o wsparcie, o to byśmy wspólnie zrzucili się na jakieś fajne przeżycie dla dzieciaków. Nie śmiem prosić o wiele, choć widzę ogromne potrzeby. 


Nawet najdrobniejsza wpłata będzie wspaniałym prezentem dla mnie :)


Z góry Wam dziękuję. Serdeczności!


więcej na www.wolontariat.lublin.pl w zakładce programy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ma i To - awatar
Ma i To
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Orzeł - awatar
Małgorzata Orzeł
20
Urszula Zabielska - awatar
Urszula Zabielska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij