Motocyklowy dzień dziecka.

2 198 zł  z 2 250 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Cześć. 

Nazywam się Damian Perchon, choć bardziej rozpoznawalny jestem jako Junior. Jestem założycielem iadministratorem Facebook-owego profilu ,,Moto Mózg" oraz strony motomozg.pl . 

Prócz prowadzenia strony czy zajmowania sie motocyklami, staram się nieść pomoc. Do tej pory jako wyłączny organizator udało mi się zorganizować już kilka akcji charytatywnych czego skutkiem było duże wsparcie dla ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży w Rusinowicach czy domu dziecka w Lublińcu. Prowadziłem również zajęcia dla młodzieży czy tez organizowałem różne spotkania z ludźmi, którzy starali się zainspirować młodych ludzi, zaszczepić pasję, chęć do zycia, a nawet pomóc sie rozwijać W przyszłości.

W tym roku 2 i 3 czerwca odbędzie się kolejna edycja ,, MotoRadośnie". Podczas wydarzenia kolejny raz będziemy zbierać najpotrzebniejsze rzeczy w Lublinieckim domu dziecka i spędzać czas w dzieciakami. MotoRadośnie to jednocześnie świetna zabawa, dwa dni wydarzenia to tak naprawdę dwa dni imprezy motoryzacyjnej, jest zlot motocyklowy poświęcony dla dzieci. Przez dwa dni malutka miejscowość Piłka w gminie Koszęcin po prostu tętni życiem od motocyklowego pikniku, który nie gaśnie. 

Na wydarzeniu spotkamy konkursy i zabawy, różne wystawy, impreze taneczną podczas której o muzykę zadba trzech DJ-ow, koncert Rockowy, pełną gastronomię, bardzo dobra kawę serwowaną z klimatycznego roweru od BikeCafe Katowice oraz skosztować pysznych ciast zrobionych przez uczniow szkół gastronomicznych.

Jedynym problemem każdego wydarzenia jakie organizuję jest brak sponsorów. Wszystko co widzimy podczas wydarzenia załatwiam osobiscie, czasem ktoś rzuci coś na impreze w postaci fantow czy potrzebnych drobiazgów. Wydarzenie jednak wiele mnie kosztuje, są to niezliczone kilometry zrobione samochodem do ludzi z który mi współpracuje, jest to obsługa imprezy związana z większymi rzeczami jak choćby namiot, po drobnostki typu taśmy, którą okleimy wyznaczone miejsca. Pomiędzy tymi dwoma rzeczami jakie wymieniłem jest ogromna ilość innych, które choć niedoceniane, są dla wydarzenia niezbędne. Zawsze to właśnie dzięki takim zbiorkom jak ta oraz dobroci innych ludzi udaje sie zorganizować takie wydarzenie. 

Serdecznie zapraszam każdego na ,, MotoRadośnie w dzień dziecka". Każdy na pewno poczuje tam rodzinną atmosferę i spędzi milo czas.

Podczas wydarzenia nie zbieramy pieniędzy, a wszystko co uda się nam zebrać trafia do domu dziecka czy innej placówki, której poświęcona jest impreza.

Proszę o wsparcie, bo uczciwie mówie, że bez tego ciężko jest zorganizować takie wydarzenie. 

TYLKO RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Damian Perchon - awatar

  Damian Perchon

  03.04.2018
  03.04.2018

  W dniu dzisiejszym udało się dogadać z inną firmą, która oferuje usługi nagłośnieniowe. Bardzo dziękujemy

Komentarze


 • Szymon Szymończyk - awatar

  Szymon Szymończyk

  30.05.2018
  30.05.2018

  Nie wiem czy dam rade wpaść się z wami pobawić, na wszelki wypadek zostawiam coś dla mniejszych ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.2018
  18.05.2018

  Jedyne,czego żałuję,to to, że nie będę mogła być tam z Wami...

2 198 zł  z 2 250 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Andi - awatar
Andi
15
Monika - awatar
Monika
30
Dominik - awatar
Dominik
50
Adam Piwoń - awatar
Adam Piwoń
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patryk Przybylski - awatar
Patryk Przybylski
50
Ostry - awatar
Ostry
50
Fan page @wyglebiony - awatar
Fan page @wyglebiony
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij