Zbiórka Motocyklowy dzień dziecka. - miniaturka zdjęcia

Motocyklowy dzień dziecka.

Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Cześć. 

Nazywam się Damian Perchon, choć bardziej rozpoznawalny jestem jako Junior. Jestem założycielem iadministratorem Facebook-owego profilu ,,Moto Mózg" oraz strony motomozg.pl . 

Prócz prowadzenia strony czy zajmowania sie motocyklami, staram się nieść pomoc. Do tej pory jako wyłączny organizator udało mi się zorganizować już kilka akcji charytatywnych czego skutkiem było duże wsparcie dla ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży w Rusinowicach czy domu dziecka w Lublińcu. Prowadziłem również zajęcia dla młodzieży czy tez organizowałem różne spotkania z ludźmi, którzy starali się zainspirować młodych ludzi, zaszczepić pasję, chęć do zycia, a nawet pomóc sie rozwijać W przyszłości.

W tym roku 2 i 3 czerwca odbędzie się kolejna edycja ,, MotoRadośnie". Podczas wydarzenia kolejny raz będziemy zbierać najpotrzebniejsze rzeczy w Lublinieckim domu dziecka i spędzać czas w dzieciakami. MotoRadośnie to jednocześnie świetna zabawa, dwa dni wydarzenia to tak naprawdę dwa dni imprezy motoryzacyjnej, jest zlot motocyklowy poświęcony dla dzieci. Przez dwa dni malutka miejscowość Piłka w gminie Koszęcin po prostu tętni życiem od motocyklowego pikniku, który nie gaśnie. 

Na wydarzeniu spotkamy konkursy i zabawy, różne wystawy, impreze taneczną podczas której o muzykę zadba trzech DJ-ow, koncert Rockowy, pełną gastronomię, bardzo dobra kawę serwowaną z klimatycznego roweru od BikeCafe Katowice oraz skosztować pysznych ciast zrobionych przez uczniow szkół gastronomicznych.

Jedynym problemem każdego wydarzenia jakie organizuję jest brak sponsorów. Wszystko co widzimy podczas wydarzenia załatwiam osobiscie, czasem ktoś rzuci coś na impreze w postaci fantow czy potrzebnych drobiazgów. Wydarzenie jednak wiele mnie kosztuje, są to niezliczone kilometry zrobione samochodem do ludzi z który mi współpracuje, jest to obsługa imprezy związana z większymi rzeczami jak choćby namiot, po drobnostki typu taśmy, którą okleimy wyznaczone miejsca. Pomiędzy tymi dwoma rzeczami jakie wymieniłem jest ogromna ilość innych, które choć niedoceniane, są dla wydarzenia niezbędne. Zawsze to właśnie dzięki takim zbiorkom jak ta oraz dobroci innych ludzi udaje sie zorganizować takie wydarzenie. 

Serdecznie zapraszam każdego na ,, MotoRadośnie w dzień dziecka". Każdy na pewno poczuje tam rodzinną atmosferę i spędzi milo czas.

Podczas wydarzenia nie zbieramy pieniędzy, a wszystko co uda się nam zebrać trafia do domu dziecka czy innej placówki, której poświęcona jest impreza.

Proszę o wsparcie, bo uczciwie mówie, że bez tego ciężko jest zorganizować takie wydarzenie. 

TYLKO RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Damian Perchon - awatar

  Damian Perchon

  03.04.18
  03.04.18

  W dniu dzisiejszym udało się dogadać z inną firmą, która oferuje usługi nagłośnieniowe. Bardzo dziękujemy

Komentarze

 • Szymon Szymończyk - awatar

  Szymon Szymończyk

  30.05.18
  30.05.18

  Nie wiem czy dam rade wpaść się z wami pobawić, na wszelki wypadek zostawiam coś dla mniejszych ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.18
  18.05.18

  Jedyne,czego żałuję,to to, że nie będę mogła być tam z Wami...

Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Wpłaty - 49

Magdalena - awatar
50
Magdalena
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Andi - awatar
15
Andi
Monika - awatar
30
Monika
Dominik - awatar
50
Dominik
Adam Piwoń - awatar
100
Adam Piwoń
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Patryk Przybylski - awatar
50
Patryk Przybylski
Ostry - awatar
50
Ostry
Fan page @wyglebiony - awatar
1
Fan page @wyglebiony

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij