Projekt MotoSamsara

30 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Tomasz Gorzedowski - awatar

Tomasz Gorzedowski

Organizator zbiórki

Projekt Motosamsara!

Marzenia... Każdy je ma, ale nie każdy je spełnia...

Projekt Motosamsara to moje kolejne marzenie/ Jest to motocyklowa wyprawa dookoła świata w pojedynkę. W planach mam odwiedzenie 38 państw i przejechanie 50 000 km (zapewne więcej, ale o tym wkrótce...).

Zdjęcie opisu zbiórki Projekt MotoSamsara

Chcę spełnić marzenie dzieciaków

Przy okazji spełniania swoich marzeń chciałbym spełnić czyjeś marzenie... Uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr. 5 w Piekarach Śląskich pilnie potrzebują boiska! Pilnie, gdyż to, które mają obecnie jest zagraża ich bezpieczeństwu. 

We współpracy z Fundacją Drogi Życia pragniemy zebrać fundusze na to boisko... Koszt jego wybudowania to znacznie ponad 200 000 zł. Potrzeba więc pomocy nie tylko wielkich firm, ale również zwykłych ludzi. Ludzi dobrego serca. Ludzi, którzy chcą pomóc. Ludzi takich jak Ty!

Nie proszę, abyś przekazał/a tysiące... Proszę, abyś przekazał/a nawet 5 zł i przesłał naszą akcję to dalej.

Zdjęcie opisu zbiórki Projekt MotoSamsara

Dzięki za każde wsparcie!

Więcej na temat wyprawy oraz zbierania funduszy można dowiedzieć się na mojej stronie www oraz Facebooku.

Chciałbym również zaznaczyć, że 100% zebranej kwoty trafia tylko i wyłącznie na wyżej wymieniony cel - razem BUDUJEMY BOISKO!

Dzięki za każde wsparcie! Piątka!

Zdjęcie opisu zbiórki Projekt MotoSamsara

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Tomasz Gorzedowski - awatar

Tomasz Gorzedowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Artur - awatar
Artur
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij