Projekt MotoSamsara

30 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Gorzedowski - awatar

Tomasz Gorzedowski

Organizator zbiórki

Projekt Motosamsara!

Marzenia... Każdy je ma, ale nie każdy je spełnia...

Projekt Motosamsara to moje kolejne marzenie/ Jest to motocyklowa wyprawa dookoła świata w pojedynkę. W planach mam odwiedzenie 38 państw i przejechanie 50 000 km (zapewne więcej, ale o tym wkrótce...).

Zdjęcie opisu zbiórki Projekt MotoSamsara

Chcę spełnić marzenie dzieciaków

Przy okazji spełniania swoich marzeń chciałbym spełnić czyjeś marzenie... Uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr. 5 w Piekarach Śląskich pilnie potrzebują boiska! Pilnie, gdyż to, które mają obecnie jest zagraża ich bezpieczeństwu. 

We współpracy z Fundacją Drogi Życia pragniemy zebrać fundusze na to boisko... Koszt jego wybudowania to znacznie ponad 200 000 zł. Potrzeba więc pomocy nie tylko wielkich firm, ale również zwykłych ludzi. Ludzi dobrego serca. Ludzi, którzy chcą pomóc. Ludzi takich jak Ty!

Nie proszę, abyś przekazał/a tysiące... Proszę, abyś przekazał/a nawet 5 zł i przesłał naszą akcję to dalej.

Zdjęcie opisu zbiórki Projekt MotoSamsara

Dzięki za każde wsparcie!

Więcej na temat wyprawy oraz zbierania funduszy można dowiedzieć się na mojej stronie www oraz Facebooku.

Chciałbym również zaznaczyć, że 100% zebranej kwoty trafia tylko i wyłącznie na wyżej wymieniony cel - razem BUDUJEMY BOISKO!

Dzięki za każde wsparcie! Piątka!

Zdjęcie opisu zbiórki Projekt MotoSamsara

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Gorzedowski - awatar

Tomasz Gorzedowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Artur - awatar
Artur
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij