Zbiórka Muzea Obrony Wybrzeża i Helu - zdjęcie główne

Muzea Obrony Wybrzeża i Helu

34 528 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 383 osoby
Zbiórka zakończona
 
Maria Kłapkowska - awatar

Maria Kłapkowska

Organizator zbiórki

Pozdrawiamy wszystkich naszych wspaniałych DARCZYŃCÓW i  bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za wsparcie naszej akcji. Dzięki Darczyńcom już wiemy, że Muzeum przetrwa, że z czasem wyjdzie na prostą. Kończymy naszą zbiórkę bo mimo iż nie osiągnięto założonej kwoty - to nie chcemy dłużej prosić o pomoc - bo potrzebujących jest wielu. Dziękujemy za każdą Państwa wpłatę, za każdą pomoc. Jesteście Państwo wspaniali - i to dodaje nam siły i energii do dalszej pracy.

Muzeum już jest otwarte, ale liczba odwiedzających jest bardzo  mała - a więc i bardzo małe są wpływy do kasy Muzeum. Ścisła dyrekcja pracuje całkowicie bez wynagrodzenia, codziennie przychodząc do pracy, sprzedając bilety i rozwiązując bieżące sprawy Muzeum. Zapraszamy Państwa wszystkich – odwiedźcie Helski Kompleks  Muzealny!!!

„Pomóż helskim muzeom”

/w razie pytań - prosze pisać na [email protected] - dyrektor Muzeum Obrony Wybrzeża Władysław Szarski odpowie na wszelkie pytania i wyjaśni ew. watpliwości/

Aktualizacje


 • Maria Kłapkowska - awatar

  Maria Kłapkowska

  10.05.20
  10.05.20

  Drodzy i Wielce Szanowni DARCZYŃCY! Dziękujemy za Państwa ofiarność, za Państwa zrozumienie potrzeb naszego, helskiego Muzeum. Każda Państwa wpłata – niezależnie od kwoty – to dar serca, dar sympatii. Udało się dzięki Państwa pomocy osiągnąć kwotę niemal 30 tys. zł - co prawda niższą od zakładanej - ale dla Muzeum to wspaniały i niezwykle pomocny dar. Muzeum już działa od 9 maja - niestety frekwencja jest słabiutka - nieporównywalna z ubiegłymi latami i kierownictwo Muzeum i jego załogę czeka jeszcze wiele ciężkich dni. Życzmy im - oby przetrwali, okrzepli, wzmocnili się - a Państwa trud i ofiarność im w tym wydatnie pomoże. Ponieważ akcja pomocowa trwa już długo i coraz mniej nowych osób przyłącza się do niej, zdecydowaliśmy zakończyć zbiórkę w najbliższych dniach. Niemniej, nie zapominajcie o helskim Muzeum Obrony Wybrzeża i Muzeum Helu. Przyjeżdżajcie do Helu, odwiedzajcie! Ponadto, wsparciem dla Muzeum są także trwające nieustannie zakupy jego wydawnictw p

Komentarze


 • Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ - awatar

  Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ

  28.05.20
  28.05.20

  Serdeczne pozdrowienia od całej załogi Morskiej Jednostki Rakietowej!

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   28.05.20
   28.05.20

   W imieniu Muzeum Obrony Wybrzeża i moim własnym składam całej Załodze Morskiej Jednostki Rakietowej w Siemirowicach serdeczne podziękowania za udzielenie pomocy naszemu Muzeum w tak trudnej sytuacji spowodowanej epidemią wirusa. Załoga MJR jest zawsze mile widzianym i honorowym gościem w naszym, helskim muzeum.

 • Deutsch-Polnischer Freundschaftskreis Hermeskeil e.V. - awatar

  Deutsch-Polnischer Freundschaftskreis Hermeskeil e.V.

  15.05.20
  15.05.20

  Darczyńcą jest Niemiecko-Polski Związek Przyjaciół w Hermeskeil działający w ramach partnerstwa między miastami Hermekseil i Hel

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   15.05.20
   15.05.20

   W imieniu Muzeum Obrony Wybrzeża serdecznie dziękuję naszym przyjaciołom z Hermeskeil, partnerskiego miasta Helu. Jesteście Państwo zawsze naszymi mile widzianymi, honorowymi gośćmi!

 • Zbigniew Wojciechowski - awatar

  Zbigniew Wojciechowski

  11.05.20
  11.05.20

  Z przyjemnością wspieram Muzeum Obrony Wybrzeża w tych trudnym czasie. Jest to jedyna w kraju placówka stworzona przez trzech pasjonatów o tak ciekawym zasobie eksponatów, która ciągle rozwija się dynamicznie. Dzięki niej helskie zabytki fortyfikacji zostały uratowane. Nie pozwólmy aby zostały zniszczone.

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   12.05.20
   12.05.20

   Bardzo dziękujemy za wsparcie i ciepłe słowa. Muzeum powstało dzięki pasjonatom - i dzięki kolejnym pasjonatom ma szanse przetrwać. Muzeum od 2006 roku pracowało na swoją opinie, rozwijało się co roku - i zyskało ogromne grono wspaniałych przyjaciół. Dziękujemy za wszelkie wpłaty, za każdą formę pomocy. Nasz wspólny dar dla Muzeum na pewno nie będzie zmarnowany.

 • Dariusz Tatara - awatar

  Dariusz Tatara

  07.05.20
  07.05.20

  Serdecznie pozdrawiam "załogę" Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu oraz wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wspierają tą inicjatywę - Szacun dla Was. Dorzucam też swoją cegiełkę.

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   07.05.20
   07.05.20

   Pozdrowienia oczywiście przekażę z przyjemnością. Serdecznie dziękuje za wsparcie naszej inicjatywy - razem damy radę! wierzę w to.

 • Marcin Dobrzyński - awatar

  Marcin Dobrzyński

  04.05.20
  04.05.20

  W imieniu przyjaciół z Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu proszę o pomoc!

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   04.05.20
   04.05.20

   Dziękujemy! ;-)

34 528 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 383 osoby
Zbiórka zakończona
 
Maria Kłapkowska - awatar

Maria Kłapkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 383

Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ - awatar
Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ
1 000
Jakub Bulanda - awatar
Jakub Bulanda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Narloch - awatar
Beata Narloch
100
Andrzej Jąderko - awatar
Andrzej Jąderko
200
Jakub Koczot - awatar
Jakub Koczot
19
Przemysław Karaś - awatar
Przemysław Karaś
50
Beata Karaś - awatar
Beata Karaś
50
Konrad Karaś - awatar
Konrad Karaś
20
Sara Karaś - awatar
Sara Karaś
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij