Zbiórka Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im! - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im!

Zbiórka Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im! - zdjęcie główne

Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im!

0 zł z 3 600 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Piotr Mucha - awatar

Piotr Mucha

Organizator zbiórki

Witajcie. Nasza historia rozpoczęła się od uwolnienia jednego psa od właściciele który go bił, nie karmił i był ciągle przywiązany na króciutkim łańcuchy. Od tego czasu postanowiliśmy działać gdzie tylko się da. Nasza gromada liczy na dzień dzisiejszy 30 psów i 20 kotów. czasami znajdują nowy Dom a do nas docierają kolejne zwierzaki. Dlatego wraz ze znajomymi w każdy możliwy sposób ratujemy zwierzęta z wypadków oraz odebrane "złym" właścicielom. Zapewniamy im leczenie, schronienie i Miłość jakiej wcześniej nie było im dane zaznać. Szukamy im nowych domów a tym, które miały mniej szczęścia staramy się zapewnić opiekę, leczenie i rehabilitacje. Koszty są dość wysokie, dlatego zwracamy się z prośbą do Was o każdą możliwą pomoc, gdyż nie jesteśmy w stanie sfinansować wszystkiego z własnych pieniędzy. Wszyscy nasi podopieczni, psy jak i koty zasługują na pomoc bo pomimo najcięższych przypadków wykazują ogromną chęć do życia i My to życie, "Lepsze Życie" chcemy z Waszą pomocą Im ofiarować.Wszystkim poprzednim osobom, które nam pomogły we wcześniejszych zbiórkach z całego serca bardzo dziękujemy oraz Zapraszamy do pomagania kolejne osoby za co będziemy bardzo wdzięczni. Pamiętajmy; RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 3 600 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Piotr Mucha - awatar

Piotr Mucha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij