Zbiórka Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im! - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im! - zdjęcie główne

Zbiórka na Leczenie. Pomóżmy Im!

0 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Mucha - awatar

Piotr Mucha

Organizator zbiórki

Witajcie. Nasza historia rozpoczęła się od uwolnienia jednego psa od właściciele który go bił, nie karmił i był ciągle przywiązany na króciutkim łańcuchy. Od tego czasu postanowiliśmy działać gdzie tylko się da. Nasza gromada liczy na dzień dzisiejszy 30 psów i 20 kotów. czasami znajdują nowy Dom a do nas docierają kolejne zwierzaki. Dlatego wraz ze znajomymi w każdy możliwy sposób ratujemy zwierzęta z wypadków oraz odebrane "złym" właścicielom. Zapewniamy im leczenie, schronienie i Miłość jakiej wcześniej nie było im dane zaznać. Szukamy im nowych domów a tym, które miały mniej szczęścia staramy się zapewnić opiekę, leczenie i rehabilitacje. Koszty są dość wysokie, dlatego zwracamy się z prośbą do Was o każdą możliwą pomoc, gdyż nie jesteśmy w stanie sfinansować wszystkiego z własnych pieniędzy. Wszyscy nasi podopieczni, psy jak i koty zasługują na pomoc bo pomimo najcięższych przypadków wykazują ogromną chęć do życia i My to życie, "Lepsze Życie" chcemy z Waszą pomocą Im ofiarować.Wszystkim poprzednim osobom, które nam pomogły we wcześniejszych zbiórkach z całego serca bardzo dziękujemy oraz Zapraszamy do pomagania kolejne osoby za co będziemy bardzo wdzięczni. Pamiętajmy; RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Mucha - awatar

Piotr Mucha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij