Pomóż w rozwoju pasiaki

111 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Marczyński - awatar

Krzysztof Marczyński

Organizator zbiórki

Pomóż w rozwoju pasieki

WITAM, Jestem pszczelarzem z ojca na syna i od dzieciństwa w moim życiu towarzyszą mi pszczoły.  

Zapach ula, wosku, miodu. To jak tworzą jedną wielką i zdrową rodzinę, gdzie wszystkie pszczoły pracują dla wspólnego dobra w pełni mnie urzekło i zafascynowało. Staram się jak tylko mogę realizować swoje plany i marzenia jednak zawsze najważniejsza jest rodzina dom i potrzeby dzieci. Kończy się na tym że plany odsuwam z roku na rok. Dlatego postanowiłem poprosić was  moi drodzy o wsparcie, licząc na zrozumienie i pomoc z waszej strony bez której nie zrealizuję swoich planów. Wielu z was wie  i zdaję sobie z tego sprawę że bez pszczół to my ludzie najwięcej stracimy. Albert Einstein powiedział  gdy ostatnia pszczoła wyginie  zostaną nam 4 lata. Do tej pory jego słowa  powtarzane są przez naukowców na całym świecie, ponieważ wiedzą że w wyniku wyginięcia pszczół natura zacznie umierać, a nic nie jest w stanie zastąpić pszczół 

 By iść z postępem sama pasja nie wystarczy. Chciałbym dalej rozwijać pasiekę i realizować się jako pszczelarz. Moim marzeniem i celem jest remont pracowni pszczelarskiej, wymiana przestarzałego sprzętu pasiecznego a także zrobić urządzenie do przetwarzania wosku pszczelego na węze, oraz powiększyć liczebność  pasieki ( ilość rodzin pszczelich). Potrzeb na pasiece jest wiele i zrealizuję ich tyle ile mi się uda O czym będę was informował na bieżąco 

Pewnie wielu z was czytając ten tekst zada sobie pytanie "DLACZEGO ZROBIĆ, PRZECIEŻ TAKIE MASZYNY NAPEWNO SĄ W SPRZEDAŻY." 

Tak, tylko taka maszyna jest bardzo droga. 

Jednak takie urządzenie można zrobić samodzielnie w uproszczonej wersji,zakupując jej główną część - Walce grawerowane. 


                         (Zdjęcie poglądowe) Walce te tworzą węzę pszczelą nadając jej kształt i formę naturalnego plastra co pozwala rodzinie pszczelej w jej szybkiej odbudowie i rozwoju zdrowej silnej rodziny. 

Mam nadzieję że zgromadze dzięki wam  moi drodzy potrzebną kwotę bym mógł zrealizować cel i dalej rozwijać pasję, a mam dla kogo i mam komu przekazać w przyszłości wiedzę, pasję i zadbaną pasiekę. 


Jeśli czytając ten tekst zechcesz mi pomóc będę Ci bardzo wdzięczny. 

Pomagając mi pomagasz również pszczołom i tym samym sobie oraz wielu innym. Wszyscy doskonale wiemy jaką rolę odgrywa pszczoła w środowisku. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
111 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Marczyński - awatar

Krzysztof Marczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Baśka - awatar
Baśka
20
Miroslaw  Tarnowski - awatar
Miroslaw Tarnowski
20
Diana - awatar
Diana
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij