Zbiórka NAGRODA za wskazanie sprawcy... - zdjęcie główne

NAGRODA za wskazanie sprawcy...

2 371 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kazimierski - awatar

Paweł Kazimierski

Organizator zbiórki

Zbiórka na NAGRODĘ za wskazanie sprawcy zabicia "Rudego" w Burgrabicach!
To kolejny mord na niewinnym zwierzęciu w ciągu ostatnich kilku dni... Tym razem piesek o imieniu "Rudy"został wrzucony przez nieznanego sprawcę do studni w miejscowości Burgrabice, która to studnia została następie przykryta ciężką pokrywą, więc nie może być mowy o nieszczęśliwym wypadku. Cała historia do przeczytania tutaj:
https://www.facebook.com/maciej.szop.5/posts/4136949053022894
Zebrane pieniądze zostaną przekazane osobie, która wskaże sprawcę tego niewyobrażalnie podłego i haniebnego czynu Panu Maciejowi Szopowi (czyli właścicielowi zamordowanego pieska) oraz policji. Pieniądze zostaną przekazane w chwili, gdy już nie będzie można wycofać zeznań, by wykluczyć ewentualną nieuczciwość, związaną z przyjęciem pieniędzy i późniejszym wycofaniem się świadka - zostanie to skonsultowane z jakimś prawnikiem, bo ja się na tym kompletnie nie znam.
Jeżeli jednak nie uda się namierzyć sprawcy, cała zebrana kwota zostanie przekazana na wybraną organizację pro-zwierzęcą. Jeśli zbiórka przewyższy 10000 zł, to nadwyżka pieniężna także zostanie przekazana wybranej organizacji pro-zwierzęcej. Zobowiązuję się do klarownego rozliczenia zbiórki, poprzez upublicznienie tutaj oraz na Facebooku pełnej dokumentacji - przelewów itp.
Paweł Kazimierski

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Małgosia - awatar

    Małgosia

    07.04.21
    07.04.21

    Jest już za tęczowym mostem -kochany piesek ,oby udało się dorwać tego zwyrola

2 371 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kazimierski - awatar

Paweł Kazimierski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 93

aaxbb - awatar
aaxbb
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dima - awatar
Dima
20
Magdalena Mlostek - awatar
Magdalena Mlostek
20
MAGDALENA Sroka - awatar
MAGDALENA Sroka
50
Kasia Muras - awatar
Kasia Muras
27
Mirosława Gryga - awatar
Mirosława Gryga
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agata Preuss - awatar
Agata Preuss
50
Ewa IgrasKunicka - awatar
Ewa IgrasKunicka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij