Zbiórka Zakup specjalistycznego wózka - miniaturka zdjęcia

Zakup specjalistycznego wózka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zakup specjalistycznego wózka - zdjęcie główne

Zakup specjalistycznego wózka

540 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Sępoch - awatar

Gosia Sępoch

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, mam na imię Małgosia, mam 34 lata, od urodzenia choruję na rozczep kręgosłupa- przepuklinę oponowo-rdzeniową co skutkuję tym, iż poruszam się na wózku inwalidzkim. Moim celem jest zakup nowego specjalistycznego wózka gdyż na obecnym poruszam się od ponad 8 lat, i pomimo licznych napraw jest już stary i dochodzą kolejne usterki, które zaczynają przybierać koszty nowego wózka,  a niestety zakup nowego przewyższa moje możliwości, gdyż utrzymuję się z renty socjalnej i dość niewielkich zarobków. Zakup nowego wózka to ok koszt 11 tysięcy złotych, gdyż mając deformację nóg oraz tendencję do odleżyn potrzebuję wózka indywidualnie dobranego do siebie. . Za każdą okazaną pomoc z całego serca ogromnie dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
540 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Sępoch - awatar

Gosia Sępoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Kasia W - awatar
Kasia W
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij