Zbiórka Pomocy!! Myszka gasnie . - zdjęcie główne

Pomocy!! Myszka gasnie .

1 847 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kuhl - awatar

Marta Kuhl

Organizator zbiórki

NASZA MYSZKA GASNIE...NIE WIEMY CO SIE DZIEJE  , BLAGAMY O POMOC, NIGDY NIE MIALA DOMU, CZLOWIEKA I MILOSCI. NIE POZWOLMY JEJ ODEJSC.

Myszka. Imię szare, smutne tak samo jak jej życie. Młoda sunia trafiła pod nasza opiekę pół roku temu. Była psinką troszkę wycofaną, unikającą ludzkiego dotyku, bo zwyczajnie go dobrze nie kojarzyła. Znaleziona na wsi trafiła do gminnej przechowalni, gdzie mieszkała na budzie, bo była bardzo zdominowana przez psa, który z nią mieszkał w kojcu. Tam ją wypatrzyłyśmy. 

Zamieszkała w hoteliku pod Warszawą gdzie niestety nie mogła być bo potrzebowała behawiorysty. 

No i trafiła do następnego hoteliku,a na początku listopada do kolejnego hoteliku.  

Zaraz po świętach w grudniu zaczęła chorować, kapało jej z jednego oczka spowodowało to, że je mrużyła. Człowiek, u którego była w hoteliku na własną rękę zaczął ją leczyć. 

Bez badań zdiagnozowano zapalenie mózgu. Myszka dostawała  masę leków. Zabrałyśmy ją. Sunia jest w bardzo poważnym stanie. 

Jest bardzo słaba i apatyczna, ma znikomy kontakt z rzeczywistością, na dodatek oślepła. Jest bardzo wychudzona i zaniedbana, w tej chwili przebywa w klinice w szpitaliku. Miała robione dwa razy badania krwi, z których nic nie wynikało sensownego. Szukają przyczyny jej stanu. W piątek wieczorem konsultacja okulistyczna. Jutro umówię ją na konsultację neurologiczną do dr Olkowskiego mam nadzieje, że nas szybko przyjmie. Nie wiemy co będzie dalej, nie wiemy kto przyczynił się do jej stanu, nie wiemy gdzie mamy ją po tej konsultacji umieścić. Nie chcemy, by wylądowała w kojcu, zbyt dużo już przeszła. Kurcze Ona ma dopiero 2 lata.

Blagamy o pomoc na juz jest pobad 700zl klinika ( krew, okulista). Same nie damy rady a nie mozemy jej tak zostawic. 

Potrzebujemy pomocy, wlasciwie to Myszka jej potrzebuje

Blagamy o szanse dla niej 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    17.02.2018
    17.02.2018

    ❤️

1 847 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kuhl - awatar

Marta Kuhl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Magda - awatar
Magda
10
Anna Brzozowska - awatar
Anna Brzozowska
25
Bożena Dziuba - awatar
Bożena Dziuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paula - awatar
Paula
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
50
Katarzyna Kozak - awatar
Katarzyna Kozak
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij