Zbiórka Zbieramy na MRI głowy DEMI - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na MRI głowy DEMI

Zbiórka Zbieramy na MRI głowy DEMI - zdjęcie główne

Zbieramy na MRI głowy DEMI

590 zł z 1 150 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 

DEMI tak nazwaliśmy ok. 15 letnią suczkę w typie amstaffa. Została znaleziona a do nas trafiła ze schroniska koło Torunia.

Demi z pewnością kiedyś była silną, pełną życia, energii sunią mającą swój dom i rodzinę, z ciekawostek bowiem jest np. wysterylizowana. Czy się zgubiła sama czy człowiek porzucił ją z powodu niedołężności – nie wiemy. Wiemy natomiast, że  Demi jest strasznie biedną malusią istotką. Złotego Bulla w tak zaawansowanym stanie nie mieliśmy od lat. Jej ciałko żyje własnym życiem, jej głowa i myśli często błądzą a jej stan zdrowia jest bardzo niepokojący. Nasza czarna iskiereczka funkcjonuje tylko w dwóch trybach – albo nieustannie chodzi albo śpi. Demi nie jest w stanie stanąć, wyciszyć się. Nie kontroluje potrzeb fizjologicznych. Z pewnością ten dość trudny stan wynika z powodów neurologicznych.
W ostatnim tygodniu Demi przeszła diagnostykę (badanie krwi, badanie serca, USG, konsultację neurologiczną). Na dziś naszym największym priorytetem jest wykonanie rezonansu głowy u suczki. Rezonans umówiliśmy już na poniedziałek na godzinę 19:00.
Badanie MRI jest konieczne przy dalszej opiece nad Demi. Suczce nie jest łatwo funkcjonować, nie zachowując zborności ruchowej, nie trzymając potrzeb oraz cały czas chodząc. Według neurologa jednak, przy niektórych schorzeniach możemy ten stan przywrócić do normalności bądź potwierdzić gdzie leży przyczyna problemów.
Z diagnostyki ogólnej wiemy już, że przyczyn należy szukać w przodomózgowiu.

Obecnie Demi przyjmuje leki zalecone przez weterynarza. Na razie obserwujemy pogorszenie stanu. Na bieżąco informujemy o tym lekarza prowadzącego.

 Demi wzbudza bardzo dużo skrajnych emocji. Widzimy w niej niezwykłą wolę życia i chęć współpracy. Bardzo garnie się do człowieka, na spacerze stara się trzymać blisko i stresuje, kiedy opiekun znika jej z oczu. Wystarczyły dwa dni aby zaufała dotykowi, była chętna podchodzić do wyciągniętej ręki. Nie jest typem psa, który nie ma kontaktu z rzeczywistością. To napawa nas nadzieją, że może jest szansa pomóc jej za pomocą leków. Z drugiej strony opieka nad sunią wymaga wiele czasu i poświęcenia. Demi nie trzyma moczu, kropelkuje nieustająco pomiędzy spacerami, które jej zapewniamy regularnie co 2 godziny. Nie zdecydujemy się na razie na pampersy, aby nie dokładać jej stresu. Na dziś często wymieniamy kocyki i regularnie robimy pranie. Bywają dni, że Demi zasikuje i zasrywa cały pokój, a także i siebie.

Czy Demi cierpi? Nie wiemy. Dopiero badanie MRI udzieli nam odwiedzi na to, zapewne niezwykle ważne pytanie. Na dziś po prostu troskliwie dbamy o Demi, z ciepłem i sercem, jak o psa z którym byśmy żyli wspólnie od 15 lat. Bo wiemy, że ona chciałaby mieć swojego człowieka i bardzo potrzebuje kontaktu. Najbliższe dni i badania pokażą nam pewnie niezwykle dużo. Będziemy Was informować na bieżąco. 

Tymczasem, do osób którym jak nam zabiło serce do tego malutkiego stworzenia mamy prośbę. ZBIERAMY KWOTĘ 1150zł na badanie MRI Demi.

Liczymy, że pomimo trudnego czasu jaki mamy w społeczeństwie uda się nam pomóc Demi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Pampuszek - awatar

    Pampuszek

    23.11.20
    23.11.20

    Zrowiej, Demi*)

590 zł z 1 150 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pampuszek - awatar
Pampuszek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natala - awatar
Natala
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartek - awatar
Bartek
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
gra cha - awatar
gra cha
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij