Zbiórka Pomoc dla bezdomnych kociaków - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla bezdomnych kociaków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla bezdomnych kociaków - zdjęcie główne

Pomoc dla bezdomnych kociaków

1 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Wrzesińska - awatar

Kinga Wrzesińska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, na imię mam Kinga ;) od dziecka zamiłowaniem moim były zwierzęta, a w szczególności rozmruczane koteczki, aktualnie posiadam dwa, na więcej niestety pozwolić sobie nie mogę, a szkoda. Mieszkam w małej wsi, w której od zawsze wałęsało się sporo kotów, ale od pewnego czasu nastąpiła plaga. Niektóre kotki udało mi się powywozić do fundacji i znaleźć im domek, lecz nie wszystkie miały tyle szczęścia. Od około 9 miesięcy dokarmiam, lecze około 8 kotów, są to małe kocięta oraz dorosłe. Na zamieszczonym zdjęciu akurat widoczna jest dwójka bliźniaków, które matka przyniosła do mnie na działkę gdy miały 3 tygodnie, zostały wyleczone przeze mnie z kociego kataru oraz odrobaczone i dokarmione.   Koszta wykarmienia ośmiorga kotów, plus dwa moje jest dla mnie i mamy bardzo duży (średnio dostają one 3x dziennie karmę mokrą oraz suchą plus mleko bez laktozy oraz tabletki na odrobaczenie i kropelki na ropiejące oczka), a ze strony władz Gminy niestety nie mam na co liczyć. Idzie zima i zwracam się do ludzi o dobrym sercu o chociażby symboliczną kwotę, którą mogłabym przekazać na zakup karmy oraz leków dla moich małych przyjaciół. Planuje również samodzielnie wykonać im domki ze styropianu , gdyż obawiam się, że maluszki dużych mrozów niestety nie zniosą i również po zimie chciałabym wysterylizować wszystkie kocury. Będę bardzo wdzięczna za okazane wsparcie. Nie jestem oszustką, w razie pytań bądź dodatkowych zdjęć czy też filmików zapraszam na kontakt ze mną na Facebooku. Pozdrawiam serdecznie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kinga Wrzesińska - awatar

  Kinga Wrzesińska

  24.10.2017
  24.10.2017

  Bliźniaki

  Zdjęcie aktualizacji 8 844

1 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Wrzesińska - awatar

Kinga Wrzesińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij