Zbiórka Pomoc dla bezdomnych kociaków - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla bezdomnych kociaków

Zbiórka Pomoc dla bezdomnych kociaków - zdjęcie główne

Pomoc dla bezdomnych kociaków

1 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Kinga Wrzesińska - awatar

Kinga Wrzesińska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, na imię mam Kinga ;) od dziecka zamiłowaniem moim były zwierzęta, a w szczególności rozmruczane koteczki, aktualnie posiadam dwa, na więcej niestety pozwolić sobie nie mogę, a szkoda. Mieszkam w małej wsi, w której od zawsze wałęsało się sporo kotów, ale od pewnego czasu nastąpiła plaga. Niektóre kotki udało mi się powywozić do fundacji i znaleźć im domek, lecz nie wszystkie miały tyle szczęścia. Od około 9 miesięcy dokarmiam, lecze około 8 kotów, są to małe kocięta oraz dorosłe. Na zamieszczonym zdjęciu akurat widoczna jest dwójka bliźniaków, które matka przyniosła do mnie na działkę gdy miały 3 tygodnie, zostały wyleczone przeze mnie z kociego kataru oraz odrobaczone i dokarmione.   Koszta wykarmienia ośmiorga kotów, plus dwa moje jest dla mnie i mamy bardzo duży (średnio dostają one 3x dziennie karmę mokrą oraz suchą plus mleko bez laktozy oraz tabletki na odrobaczenie i kropelki na ropiejące oczka), a ze strony władz Gminy niestety nie mam na co liczyć. Idzie zima i zwracam się do ludzi o dobrym sercu o chociażby symboliczną kwotę, którą mogłabym przekazać na zakup karmy oraz leków dla moich małych przyjaciół. Planuje również samodzielnie wykonać im domki ze styropianu , gdyż obawiam się, że maluszki dużych mrozów niestety nie zniosą i również po zimie chciałabym wysterylizować wszystkie kocury. Będę bardzo wdzięczna za okazane wsparcie. Nie jestem oszustką, w razie pytań bądź dodatkowych zdjęć czy też filmików zapraszam na kontakt ze mną na Facebooku. Pozdrawiam serdecznie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kinga Wrzesińska - awatar

  Kinga Wrzesińska

  24.10.17
  24.10.17

  Bliźniaki

  Zdjęcie aktualizacji 8 844

1 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Kinga Wrzesińska - awatar

Kinga Wrzesińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij