Zbiórka Leczenie Maksyma Szostka - miniaturka zdjęcia

Leczenie Maksyma Szostka

Zbiórka Leczenie Maksyma Szostka - zdjęcie główne

Leczenie Maksyma Szostka

0 zł z 10 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wojciech Kołodziejczyk (ASYK) - awatar

Wojciech Kołodziejczyk (ASYK)

Organizator zbiórki

Witam!!!
Mam na imię Maksymek i mam 9 lat.
Mimo swojego wieku jeszcze nie biegam ani nie mówię, ale gdybym mógł powiedziałbym Wam, że jestem radosnym chłopcem, który mimo choroby zawsze się uśmiecha. Urodziłem się 25 listopada 2006 roku i wszystko teoretycznie było ze mną w porządku, przynajmniej tak zapewniała moja ówczesna lekarka. Moi rodzice, jak to młodzi ludzie z pierworodnym dzieckiem byli przewrażliwieni na moim punkcie, ciągle im się wydawało, że jednak coś ze mną jest nie tak, że zbyt wolno się rozwijam. No ale jak nie wierzyć niby doświadczonej pani doktor , która twierdzi, że na siłę szukają mi choroby? Jednak rodzice poprosili o skierowanie do neurologa. Miałem wtedy 8 miesięcy, kiedy okazało się, że mam padaczkę, wzmożone napięcie mięśniowe, które jest spowodowane hypoplazją ciała modzelowatego i drobnozakrętowością. Okazało się, że rodzice mieli rację, oczywiście natychmiast zmienili mi lekarza;). I całe szczęście, bo nie wiem co by mogło ze mną być. Ale wracając do mojej historii, kiedy już okazało się, że nie jestem taki do końca zdrowy, zaczęła się wtedy intensywna rehabilitacja, bo jak powiedział neurolog, tylko to może mi pomóc.
Wszyscy lekarze, których muszę systematycznie odwiedzać, tj. neurolog, logopeda, psycholog, ortopeda i endokrynolog. Wszyscy oni zgodnie twierdzą, iż gdybym został zdiagnozowany szybciej i usprawniany od 1 miesiąca życia mógłbym teraz biegać i gadać bez końca jak typowy dziewięciolatek. Niestety los chciał inaczej, dlatego wyznaję zasadę: „Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”. Nie narzekam i walczę! Walczę o moją sprawność fizyczną i samodzielność w przyszłości.
Wiem, mimo swojego młodego wieku, że rehabilitacja, zwłaszcza ta dobra, przynosząca rezultaty, jest kosztowna. Dlatego zwracam się do ludzi dobrego serca o wsparcie nie tylko duchowe, bo i takiego nigdy za wiele, ale również o wsparcie finansowe.


Proszę, pomóżcie stanąć mi na nogi i zacząć biegać jak moi rówieśnicy!!!


Koszt obejmuje roczną terapię metodą Feldenkraisa, pomocną w dolegliwościach Wojtusia.
Metoda Feldenkraisa to metoda rehabilitacji ruchowej. Pozwala zmienić nawyki ruchowe, poprawić sprawność i poruszać się z mniejszym obciążeniem mięśni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wojciech Kołodziejczyk (ASYK) - awatar

Wojciech Kołodziejczyk (ASYK)

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij