Zbiórka Na prawko i badania lekarskie :) - miniaturka zdjęcia

Na prawko i badania lekarskie :)

Zbiórka Na prawko i badania lekarskie :) - zdjęcie główne

Na prawko i badania lekarskie :)

0 zł z 1 900 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Daria Skrok - awatar

Daria Skrok

Organizator zbiórki

Witam serdecznie nazywam się Daria mam 23 lata i Mieszkam na Śląsku. Utworzyłam zbiórkę żeby  spełnić  swoje marzenie i zrobić  kurs na prawo jazdy. Wychowywałam się  w rodzinie zastępczej  w której żyliśmy skromnie i nigdy nie było  wystarczająco pieniędzy  na to żeby  spełnić swoje marzenia. Obecnie jestem mamą wspaniałych  dzieciaków, a w przerwie pomiędzy  opieką  nad nimi , dorabiam sobie w pracach przy handlu. Wszystko co zarobie przeznaczam na dzieci, więc  o swoich potrzebach muszę zapomnieć.  Dlatego też , proszę  ludzi z dobrymi serduszkami o pomoc , w spełnieniu  marzenia mamy. Prawo jazdy nie jest mi potrzebne tylko do własnych widzi mi się,  a także  chciałabym zatrudnić  się  firmie kurierskiej , lub dowożącej posiłki do ludzi. A tam wymagane jest prawo jazdy. Więc każda wpłacona przez Państwa kwota przybliża mnie do podniesienia moich kwalifikacji zawodowych a tym samym do lepszego życia mojego i dzieci. Będę bardzo wdzięczna za każdy wpłacony przez Państwa grosik. I wierzę mocno że okazaną przez Państwa pomoc , wróci z podwójną siłą.  Pozdrawiam i serdecznie dziękuję :) Daria

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Daria Skrok - awatar

  Daria Skrok

  29.03.19
  29.03.19

  23.04.2019r. Rozpoczyna się kurs. Chciałabym zdążyć uzbierać tą kwotę

  Zdjęcie aktualizacji 28 861

0 zł z 1 900 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Daria Skrok - awatar

Daria Skrok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij