Zbiórka Na prawko i badania lekarskie :) - miniaturka zdjęcia

Na prawko i badania lekarskie :) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na prawko i badania lekarskie :) - zdjęcie główne

Na prawko i badania lekarskie :)

0 zł  z 1 900 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Skrok - awatar

Daria Skrok

Organizator zbiórki

Witam serdecznie nazywam się Daria mam 23 lata i Mieszkam na Śląsku. Utworzyłam zbiórkę żeby  spełnić  swoje marzenie i zrobić  kurs na prawo jazdy. Wychowywałam się  w rodzinie zastępczej  w której żyliśmy skromnie i nigdy nie było  wystarczająco pieniędzy  na to żeby  spełnić swoje marzenia. Obecnie jestem mamą wspaniałych  dzieciaków, a w przerwie pomiędzy  opieką  nad nimi , dorabiam sobie w pracach przy handlu. Wszystko co zarobie przeznaczam na dzieci, więc  o swoich potrzebach muszę zapomnieć.  Dlatego też , proszę  ludzi z dobrymi serduszkami o pomoc , w spełnieniu  marzenia mamy. Prawo jazdy nie jest mi potrzebne tylko do własnych widzi mi się,  a także  chciałabym zatrudnić  się  firmie kurierskiej , lub dowożącej posiłki do ludzi. A tam wymagane jest prawo jazdy. Więc każda wpłacona przez Państwa kwota przybliża mnie do podniesienia moich kwalifikacji zawodowych a tym samym do lepszego życia mojego i dzieci. Będę bardzo wdzięczna za każdy wpłacony przez Państwa grosik. I wierzę mocno że okazaną przez Państwa pomoc , wróci z podwójną siłą.  Pozdrawiam i serdecznie dziękuję :) Daria

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Daria Skrok - awatar

  Daria Skrok

  29.03.2019
  29.03.2019

  23.04.2019r. Rozpoczyna się kurs. Chciałabym zdążyć uzbierać tą kwotę

  Zdjęcie aktualizacji 28 861

0 zł  z 1 900 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Skrok - awatar

Daria Skrok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij