Zbiórka Musher w potrzebie!!! - zdjęcie główne

Musher w potrzebie!!!

6 222 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Pająk - awatar

Tomasz Pająk

Organizator zbiórki

Witajcie 😊 Prosimy o pomoc dla naszego Przyjaciela, kolegi wielu maszerów ,który przemieszczając się po Europie ze swoimi 13 psami zaprzęgowymi utknął we Francji w okolicach Grenoble. W samochodzie doszło do całkowitej awarii silnika( pękł blok ) . Chcemy z Waszą pomocą oplacić maszerowi powrót do domu na lawecie. Sprowadzenie Grzegorza do Polski wiąże się z ogromnymi kosztami około 9-10 tys złotych .

Kilka słów o Grzegorzu :

Czołowy polski zawodnik psich zaprzęgów ,członek Polskiej Kadry Narodowej .Pierwszy Polak ,który zdobył złoty medal na średnim dystansie w klasie lmitowanej 6 psów.Reprezentant Polski w najbardziej prestiżowych zawodach średniodystansowych w Europie, gdzie zdobył dwie nagrody specjalne oraz nagrodę Ministra Sportu za bohaterską postawę podczas treningów do Mistrzostw Europy ( uratował hiszpańskiemu maszerowi życie )

Kochani , bardzo Was prosimy o zrzutkę pieniężną , kto ile może . Marzeniem naszym jest uzbierać pełną kwotę 10 tys zł . Jeżeli to sie nie uda to nazbierane pieniądze i tak bardzo pomogą . Jeżeli zbiórka przekroczy kwotę , to nadwyżkę Grzegorz przeznaczy na naprawę samochodu .

W grupie siła !

Złotówka do złotówki !

Pokażmy ,że możemy na siebie liczyć !

----------------------------------------------

Hello everyone We would like to ask you for help to our friend, a musher who got stuck in France, close to Grenoble while travelling with his thirteen dogs. The car broke down, it was a total damage of the engine (precisely, the engine block breakdown). With your help we would like to pay for his return home on a platform trailer. Bringing our friend home is a huge expense, around 2-3 thousand euros.
A few words about Grzegorz, our friend:
Top Polish dod sled competitor, a member of Polish National Team. First Pole to win a gold medal at mid-distance races with 6 dogs. Polish representative at the most prestigeous mid-distance competitions, where he won two prizes and was awarded by the Ministry of Sport for his bravery ( he saved the life of a Spanish musher)
We kindly ask you to participate and donate whatever you can. Our dream is to collect the total amount. If we don’t succeed, even a part of this amount will be a huge help. If we collect more than expected, the extra amount will cover the repair of the car. Together we are strong! The strength of people, the power of community!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Konrad Wysocki - awatar

  Konrad Wysocki

  08.02.2019
  08.02.2019

  szczęśliwej drogi Burza.

 • Adam - awatar

  Adam

  07.02.2019
  07.02.2019

  Powodzenia! Szczęśliwego powrotu!

 • M. Pawlik - awatar

  M. Pawlik

  07.02.2019
  07.02.2019

  Wracajcie bezpiecznie do domu!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  06.02.2019
  06.02.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

6 222 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Pająk - awatar

Tomasz Pająk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Go Sia - awatar
Go Sia
100
Konrad Wysocki - awatar
Konrad Wysocki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dorota Kuleszyńska - awatar
Dorota Kuleszyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij