Musical Improwizowany w NY

6 501 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Gasik - awatar

Piotr Gasik

Organizator zbiórki

[For English scroll down]

Cześć, nazywamy się Musical Improwizowany i od 4 lat bawimy publiczność, tworząc na żywo spektakle, w których postaci, dialogi, akcja dramatyczna, oraz, w co najtrudniej uwierzyć, choreografia, powstają na waszych oczach. Działamy głównie na scenie Klubu Komediowego.

W tym roku udało się nam przejść trudny etap selekcji, i zakwalifikować się na 10 edycję Nowojorskiego Festiwalu Musicali Improwizowanych (http://nymif.com). Festiwal nie pokrywa kosztów przelotu oraz zakwaterowania. Niestety też ogłasza wyniki z małym, trzymiesięcznym wyprzedzeniem, co uniemożliwia nam ubieganie się o pieniądze z zewnętrznych źródeł finansowania (zarówno publicznych jak i NGO). Zbiórka pieniędzy to nasza jedyna możliwość - dlatego bardzo Was prosimy o pomoc, zarówno finansową, jak i w nagłaśnianiu naszej akcji.

Dziękujemy bardzo za każdą złotówkę!

Musical Improwizowany

------ ENGLISH ------

Hi, we are the first improvised musical group from Poland called Musical Improwizowany. We have been performing in Warsaw Comedy Club for the last 4 years and have visited some Polish festivals.

Our dream is to visit 10th annual New York Musical Improv Festival. We are a small, independent project with no sponsor - we decided to reach out to your kindness and ask you to donate any amount of money to help us fund our trip to New York. If you can't help us financially, please share this page on your social media.

Thank you for every Dollar, Euro, Yen, Yuan, Crown, [place the name of your currency here]!

Musical Improwizowany

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Beata Zofia Bułka - awatar

  Beata Zofia Bułka

  16.10.18
  16.10.18

  Warto pomagać :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.18
  19.09.18

  Powodzenia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.09.18
  07.09.18

  Pokażcie światu, jacy jesteście fajni!

 • Arek B. - awatar

  Arek B.

  05.09.18
  05.09.18

  Powodzenia!

 • fanka :) - awatar

  fanka :)

  05.08.18
  05.08.18

  Świetna robota! Powodzenia w Nowym Jorku!

6 501 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Gasik - awatar

Piotr Gasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 115

Agnieszka Kramarz - awatar
Agnieszka Kramarz
20
Beata Zofia Bułka - awatar
Beata Zofia Bułka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Plichta - awatar
Małgorzata Plichta
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Praktyczna - awatar
Marta Praktyczna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Moniuszko - awatar
Andrzej Moniuszko
50
Basia i Michaś - awatar
Basia i Michaś
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij