Zbiórka Pierwsze  muzeum kynologii - miniaturka zdjęcia

Pierwsze muzeum kynologii

Zbiórka Pierwsze  muzeum kynologii - zdjęcie główne

Pierwsze muzeum kynologii

519 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Warzecha - awatar

Joanna Warzecha

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Nazywam się Joanna, jestem wrocławianką od urodzenia. Mam wyższe wykształcenie oraz tytuł technika weterynarii. Moją pasją od zawsze była kynologia. Kocham wszystkie zwierzęta i szanuje je bardzo. Ale psy w moim życiu mają szczególne miejsce. Moim marzeniem, które nie jestem w stanie spełnić bez Państwa pomocy, jest stworzenie Muzeum Kynologii. Pierwszego takiego miejsca w Polsce. Miejsca w którym oprócz możliwości "dotknięcia" Polskiej kynologii , będziemy  prowadzić  szkolenia/warsztaty dla dzieci i młodzieży.  

W swoim prywatnym zbiorze posiadam blisko 2 tysiące książek, katalogów, prasy o tematyce kynologicznej. Chciałabym się tym zbiorem podzielić również z Państwem. A w przyszłości je zdygitalizować.

Pieniążki potrzebne są na zakup niewielkiego lokalu we Wrocławiu, w którym będzie można urządzić muzeum. Będzie to placówka niekomercyjna. Mam wizję miejsca przytulnego, gdzie każdy miłośnik psów będzie mógł przyjść , napić się herbaty. Gdzie będę zapraszać dzieciaki na pogadanki , jak traktować naszych przyjaciół mniejszych. Uczyć wrażliwości i empatii. Pomysłów aby to miejsce było czymś wyjątkowym na skalę kraju mam wiele. I tu zwracam się do Państwa o pomoc w realizacji mojego marzenia. Stwórzmy to miejsce razem. A ja je tylko umebluję moją kolekcją, która rozrasta się dość szybko. Będę dozgonnie wdzięczna każdemu, kto przyczyni się do realizacji mojego marzenia.

Życzę Wszystkim Państwu miłego dnia i dziękuję. Joanna

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
519 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Warzecha - awatar

Joanna Warzecha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
48
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij