Zbiórka Pierwsze  muzeum kynologii - zdjęcie główne

Pierwsze muzeum kynologii

519 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Warzecha - awatar

Joanna Warzecha

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Nazywam się Joanna, jestem wrocławianką od urodzenia. Mam wyższe wykształcenie oraz tytuł technika weterynarii. Moją pasją od zawsze była kynologia. Kocham wszystkie zwierzęta i szanuje je bardzo. Ale psy w moim życiu mają szczególne miejsce. Moim marzeniem, które nie jestem w stanie spełnić bez Państwa pomocy, jest stworzenie Muzeum Kynologii. Pierwszego takiego miejsca w Polsce. Miejsca w którym oprócz możliwości "dotknięcia" Polskiej kynologii , będziemy  prowadzić  szkolenia/warsztaty dla dzieci i młodzieży.  

W swoim prywatnym zbiorze posiadam blisko 2 tysiące książek, katalogów, prasy o tematyce kynologicznej. Chciałabym się tym zbiorem podzielić również z Państwem. A w przyszłości je zdygitalizować.

Pieniążki potrzebne są na zakup niewielkiego lokalu we Wrocławiu, w którym będzie można urządzić muzeum. Będzie to placówka niekomercyjna. Mam wizję miejsca przytulnego, gdzie każdy miłośnik psów będzie mógł przyjść , napić się herbaty. Gdzie będę zapraszać dzieciaki na pogadanki , jak traktować naszych przyjaciół mniejszych. Uczyć wrażliwości i empatii. Pomysłów aby to miejsce było czymś wyjątkowym na skalę kraju mam wiele. I tu zwracam się do Państwa o pomoc w realizacji mojego marzenia. Stwórzmy to miejsce razem. A ja je tylko umebluję moją kolekcją, która rozrasta się dość szybko. Będę dozgonnie wdzięczna każdemu, kto przyczyni się do realizacji mojego marzenia.

Życzę Wszystkim Państwu miłego dnia i dziękuję. Joanna

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
519 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Warzecha - awatar

Joanna Warzecha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
48
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij