Zbiórka Muzeum zabawek na Śląsku - zdjęcie główne

Muzeum zabawek na Śląsku

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwka Gul - awatar

Iwka Gul

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Iwona i od lat jestem pasjonatką i kolekcjonerką przedmiotów z przeszłości. 

Zbieram różne rzeczy, ale najbardziej fascynują mnie stare porcelanowe figurki i zabawki, chciałabym otworzyć na Górnym Śląsku a dokładniej w Katowicach lub okolicach muzeum zabawek, a może kiedyś dołączyć do tego wystawę starych ubiorów i przedmiotów codziennego użytku z epoki PRL i okresu XIX-XXw.

Kwota ze zbiórki zostanie przeznaczona na zakup eksponatów, wynajęcie lokalu i przystosowanie go do funkcji muzealno-warsztatowej dla dzieci.

W dobie informatycznego pędu, nasi milusińscy nie znają przeszłości, nie wiedzą jak wyglądał stary telefon, czy kineskopowy telewizor.Każdy z nas chciałby choć chwilę odetchnąć i wrócić do czasów dzieciństwa. 

Pomysł tkwi we mnie od wielu lat, ale ciągle brakuje możliwości na jego realizację.

Muzeum przyczyni się do rozwoju kulturalnego młodego społeczeństwa i da odrobinę radości w zagonionym świecie. Mile widziana jest również darowizna starych zabawek, adres do wysyłki podaję mailowo. Można mnie też spotkać na targach staroci w Bytomiu w 1 sobotę każdego miesiąca, Dąbrowie Górniczej 3 niedziela miesiąca, Mikołowie 1 niedziela miesiąca. 

Dziękuję z góry za wpłaty lub darowizny.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwka Gul - awatar

Iwka Gul

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij