Zbiórka Muzeum zabawek na Śląsku - miniaturka zdjęcia

Muzeum zabawek na Śląsku

Zbiórka Muzeum zabawek na Śląsku - zdjęcie główne

Muzeum zabawek na Śląsku

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Iwka Gul - awatar

Iwka Gul

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Iwona i od lat jestem pasjonatką i kolekcjonerką przedmiotów z przeszłości. 

Zbieram różne rzeczy, ale najbardziej fascynują mnie stare porcelanowe figurki i zabawki, chciałabym otworzyć na Górnym Śląsku a dokładniej w Katowicach lub okolicach muzeum zabawek, a może kiedyś dołączyć do tego wystawę starych ubiorów i przedmiotów codziennego użytku z epoki PRL i okresu XIX-XXw.

Kwota ze zbiórki zostanie przeznaczona na zakup eksponatów, wynajęcie lokalu i przystosowanie go do funkcji muzealno-warsztatowej dla dzieci.

W dobie informatycznego pędu, nasi milusińscy nie znają przeszłości, nie wiedzą jak wyglądał stary telefon, czy kineskopowy telewizor.Każdy z nas chciałby choć chwilę odetchnąć i wrócić do czasów dzieciństwa. 

Pomysł tkwi we mnie od wielu lat, ale ciągle brakuje możliwości na jego realizację.

Muzeum przyczyni się do rozwoju kulturalnego młodego społeczeństwa i da odrobinę radości w zagonionym świecie. Mile widziana jest również darowizna starych zabawek, adres do wysyłki podaję mailowo. Można mnie też spotkać na targach staroci w Bytomiu w 1 sobotę każdego miesiąca, Dąbrowie Górniczej 3 niedziela miesiąca, Mikołowie 1 niedziela miesiąca. 

Dziękuję z góry za wpłaty lub darowizny.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Iwka Gul - awatar

Iwka Gul

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij