Zbiórka Muzyka to jego życie! - miniaturka zdjęcia

Muzyka to jego życie!

Zbiórka Muzyka to jego życie! - zdjęcie główne

Muzyka to jego życie!

37 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Marcel Wylęgły - awatar

Marcel Wylęgły

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!


Nazywam się Marcel, mam 19 lat i gram na gitarze od 14 roku życia. Obecnie się uczę w Technikum, przede mną matura - egzamin dorosłość, więc dużo czasu spędzam przed książkami. Nie mam czasu na przyjemności, a tym bardziej na pracę, która dała by mi możliwość zarobku.


Każdy z nas ma zyciową alternatywę, ucieczkę od codzienności, stresu problemów.... Dla mnie taką rzeczą jest muzyka. Tworzę, gram, śpiewam. Robię to daje mi satysfakcję, pozwala uciec od codzienności.

Rok temu założyliśmy z moimi przyjaciółmi zespół muzyczny pod nazwą "Korabel". Spotykaliśmy się, graliśmy że sobą próby, a następnie nagraliśmy EP-kę która odnosi sukcesy i otwiera przed nami drogę do podboju największych scen (link do posłuchania naszej twórczości: https://youtu.be/1TTFAw2Ezrc . Niestety, sporą część oszczędności pochłonęło zrealizowanie nagrań naszych utworów. pojawiło nam się wiele propozycji koncertów w coraz to bardziej prestiżowych miejscach. Sprzęt który posiadam nie dawał rady już na próbach. Na scenie stał się bezużyteczny. Postanowiłem więc pożyczyć sprzęt od kolegi, lecz pożyczanie stało się utrapieniem a w momencie sprzedaży sprzętu przez mojego kolegę zostałem bez wzmacniacza - jednie z gitarą w ręku i małym piecykiem do domowych treningów. W związku z tym zespół był zmuszony odwołać wiele koncertów. Gitara którą obecnie posiadam jest podstawowym modelem o słabym brzmieniu. Zapracowałem na nią samodzielnie. Na nowy sprzęt zarobiłem 1000zł i obecnie jest to kres moich możliwości. Dlatego postanowiłem założyć to ogłoszenie.

Udało mi się wielkim trudem uzbierać 1000 zł lecz brakuje mi jeszcze 2000zł - niestety przygotowania do egzaminu dorosłości uniemożliwiają mi dalsze zarabianie.

Dziękuję za każdą wpłaconą kwotę. Przybliża mnie to do celu którym jest sprzęt muzyczny pozwalający mi kontynuować pasję która jest moim życiem.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
37 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Marcel Wylęgły - awatar

Marcel Wylęgły

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dawid Łukaszczuk - awatar
Dawid Łukaszczuk
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij