Zbiórka Muzyka to jego życie! - zdjęcie główne

Muzyka to jego życie!

37 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcel Wylęgły - awatar

Marcel Wylęgły

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!


Nazywam się Marcel, mam 19 lat i gram na gitarze od 14 roku życia. Obecnie się uczę w Technikum, przede mną matura - egzamin dorosłość, więc dużo czasu spędzam przed książkami. Nie mam czasu na przyjemności, a tym bardziej na pracę, która dała by mi możliwość zarobku.


Każdy z nas ma zyciową alternatywę, ucieczkę od codzienności, stresu problemów.... Dla mnie taką rzeczą jest muzyka. Tworzę, gram, śpiewam. Robię to daje mi satysfakcję, pozwala uciec od codzienności.

Rok temu założyliśmy z moimi przyjaciółmi zespół muzyczny pod nazwą "Korabel". Spotykaliśmy się, graliśmy że sobą próby, a następnie nagraliśmy EP-kę która odnosi sukcesy i otwiera przed nami drogę do podboju największych scen (link do posłuchania naszej twórczości: https://youtu.be/1TTFAw2Ezrc . Niestety, sporą część oszczędności pochłonęło zrealizowanie nagrań naszych utworów. pojawiło nam się wiele propozycji koncertów w coraz to bardziej prestiżowych miejscach. Sprzęt który posiadam nie dawał rady już na próbach. Na scenie stał się bezużyteczny. Postanowiłem więc pożyczyć sprzęt od kolegi, lecz pożyczanie stało się utrapieniem a w momencie sprzedaży sprzętu przez mojego kolegę zostałem bez wzmacniacza - jednie z gitarą w ręku i małym piecykiem do domowych treningów. W związku z tym zespół był zmuszony odwołać wiele koncertów. Gitara którą obecnie posiadam jest podstawowym modelem o słabym brzmieniu. Zapracowałem na nią samodzielnie. Na nowy sprzęt zarobiłem 1000zł i obecnie jest to kres moich możliwości. Dlatego postanowiłem założyć to ogłoszenie.

Udało mi się wielkim trudem uzbierać 1000 zł lecz brakuje mi jeszcze 2000zł - niestety przygotowania do egzaminu dorosłości uniemożliwiają mi dalsze zarabianie.

Dziękuję za każdą wpłaconą kwotę. Przybliża mnie to do celu którym jest sprzęt muzyczny pozwalający mi kontynuować pasję która jest moim życiem.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
37 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcel Wylęgły - awatar

Marcel Wylęgły

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dawid Łukaszczuk - awatar
Dawid Łukaszczuk
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij