Zbiórka Pomóżmy muzykowi z Mordoru! - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy muzykowi z Mordoru! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy muzykowi z Mordoru! - zdjęcie główne

Pomóżmy muzykowi z Mordoru!

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Jankūnaitė - awatar

Renata Jankūnaitė

Organizator zbiórki

Kochani! Potrzebuję waszej pomocy!

Obecnie jestem wolontariuszką w Armenii w małym miasteczku Alawerdi, który przez swoją industrialną atmosferę oraz olbrzymią kopalnię miedzi wśród pięknej przyrody przypomina Mordor z Władcy Pieścieni. 

Organizuję zbiórkę, a bez waszej pomocy nie uda się zebrać środków! Zbieram pieniążki na młodego muzyka Yurę, mieszkającegonieopodal mojego Mordoru! Yura od małego żyje dla muzyki, gra, śpiewa, poświęca każdą wolną chwilę ćwiczeniom, walczy z przeciwnościami. Jego mama Anna wychowywała Yurę samotnie, a teraz pomaga mu upubliczniając nagrania Yury. Anna to moja serdeczna przyjaciółka, nauczycielka języka ormiańskiego. Bardzo wierzy w swojego Yurę. W jego wiosce, właściwie w całym regionie, nie ma pracy, nie ma możliwości rozwoju. Yura występuje z regionalnymi zespołami, dał też kilka solowych recitali. By móc pomóc mamie w utrzymaniu ich domu Yura rozpoczął tworzyć ormiańskie sample, które chce sprzedawać w internecie. I tu wkraczamy MY!!! Potrzebny jest syntezator korg pa800 (http://i.korg.com/Pa800).Bez niego Yura ma małe szanse na zdobycie środków, które pozwolą mu odciążyć mamę i rozpocząć godne życie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Jankūnaitė - awatar

Renata Jankūnaitė

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij