Zbiórka Wesołe jest życie. - zdjęcie główne

Wesołe jest życie.

1 029 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bąkowicz - awatar

Anna Bąkowicz

Organizator zbiórki

Witam Państwa. Nazywam się Anna Bąkowicz. Pracowałam jako Technik RTG przez wiele lat. Jestem po wielu operacjach na nogi. Mam protezę stawu biodrowego ale to nic w porównaniu do tego do mnie spotkało. W 2013 roku doznałam ciężkiego udaru mózgu- krwotocznego. Przeżyłam tylko dzięki mojemu synowi Marcinowi który mnie uratował. Przeszłam bardzo długa drogę przez okres hospitalizacji po początki nauki chodzenia na nowo. 


Niestety jak to bywa wszystko się kończy. Na dzień dzisiejszy nie ma już rehabilitacji. 

Ze mną jest coraz gorzej a sytuacja się nie poprawia. Obecnie mam też problem żeby sie poruszać nawet po mieszkaniu lub w prostych czynnościach domowych. Liczę Na Państwa wsparcie. Moja skromna emerytura już nawet nie starcza mi na podstawowe potrzeby leki i jedzenie. 

Rehabilitacja domowa to konieczność a nie moja wyobraźnia. Jest mi ona potrzebna do codziennego życia. Moi kochani się mną opiekują i starają się robić co mogą ale i oni też nie dają rady. Czuje się młoda i to strasznie na mnie oddziałuje że nie mogę być bardziej samodzielna i jest mi z tym coraz ciężej.

Odpowiednia pomoc (rehabilitacja) jest mi niezbędna. Nikogo nigdy o nic nie prosiłam ale nie mam już wyboru. Proszę was o pomoc w "normalnym życiu" chociaż wiem że nie będzie ono normalne ale chociaż bardziej komfortowe.  Mam zlecenie na rehabilitację w ośrodku w Konstancinie Jeziorna ale jak się niedawno dowiedziałam przyjmują dopiero pacjentów z 2014 roku. Więc moje skierowanie jest dość mocno stare ( chodzi mi o to że nie ma miejsc). Wizyta prywatna w tym ośrodku kosztuje majątek którego nie mam i już za życia pewnie mieć pewnie nie będę. Kwota jest kosmiczna - jak  dla mnie- bo to bagatela (za 2 miesiące) +/- 35000 zł.  Już nie 25 a 35 wszytko są to konsekwencje wyższych cen 

Dla mnie liczy się to bym mogła zrobić coś sama i czuć się tak jak się czułam dawniej choć czasu się nie cofnie. 


Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i nie tylko na rehabilitację ale do tego by móc żyć. Żebym mogła zaśpiewać słowami piosenki " Wesołe jest życie staruszka(...)  wesołe jest życie ha ha"    

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Bąkowicz - awatar

  Anna Bąkowicz

  19.08.2021
  19.08.2021

  Pięknie Państwu dziękuję za starania i za już wpłacone środki. Wierzę że dobro powraca i w końcu też ja będę miała więcej sił. Ostatnio tych braknie . A to przez Covid i moje choroby współistniejące i brak sił. Ostatnio mój stan się waha więc nie wiem co będzie dalej. Brakuje mi na życie już ale nie mogę nic powiedzieć że nie mam opieki. Syn robi co może by mi pomóc ale widzę z każdym dniem jak się męczy ze mną i płakać mi się chce z braku sił. Jeszcze raz dziękuję. Staram się walczyć ale nie jest to łatwe.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.03.2020
  25.03.2020

  Dużo Słońca w życiu Pani Anno ! Wszystko się ułoży, jestem tego pewna!

1 029 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bąkowicz - awatar

Anna Bąkowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Balita - awatar
Edyta Balita
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij