Czarny kotek siedzący w kartonowym pudełku, z dużymi oczami.

Kociaki z kartonu

200 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Maluchy zostały porzucone w kartonie w Warszawie  na Pradze:( . Cudem nie zginęły  pod kołami rozpędzonych aut. 


To dwie dziewczynki które musiały mieć dom:( są czyste , zadbane lubią spać w łóżku.  Czemu ktoś pozbył się ich w tak okrutny sposób💔 . Mamy nadzieję, że nie będą pamiętać tego traumatycznego porzucenia w kartonie. 


Szukamy dla nich domu najlepiej  wspólnego bo bardzo się kochają i uwielbiają bawić się razem. Zbieramy środki na ich profilaktykę  oraz karmę;)


Będziemy wdzięczni za wsparcie bo mamy pod opieką ponad 30 kotów oraz 7 psiaków.

200 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Ciapek i Kita Team - awatar
Ciapek i Kita Team
100
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail