Zbiórka Pomóż Rafałowi pokonać Autyzm. - miniaturka zdjęcia

Pomóż Rafałowi pokonać Autyzm. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Rafałowi pokonać Autyzm. - zdjęcie główne

Pomóż Rafałowi pokonać Autyzm.

665 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Bojarun - awatar

Katarzyna Bojarun

Organizator zbiórki

Rafał ma 13at. 

Ma zaburzenie sensoryczne, słabą koncentracje, nadwrażliwość na bodźce z otaczającego go

świata, które utrudniają mu prawidłowe funkcjonowanie.


Ma problem w komunikowaniu się z otoczeniem i wyrażeniem swoich potrzeb.


Pomimo,  że jego świat rożni się od naszego, pozostaje niezwykłym,pogodnym, radosnym chłopcem.

Niestety "system" nie przewiduję więcej dla takich osób jak Rafał i takie terapie są tylko finansowane z pieniędzy rodziców, którym bardzo ciężko pogodzić pracę zarobkową z jednoczesną opieką nad takim dzieckiem.

To straszne patrzeć jak szanse dziecka uzależnione są od pieniędzy, a w tym wypadku tak niestety jest.


Rafał potrzebuje m.in terapii SI, logopedycznej, behawioralnej, rehabilitacji ruchowej, stosunkowo drogich suplementów diety oraz lekarstw.


Od Września 2018r. Rafał rozpoczął intensywną terapię behawioralną. 

Podana kwota pozwoli zabezpieczyć możliwość doprowadzenia do końca tej terapii bez konieczności rezygnacji z innych bardzo istotnych dla niego rzeczy (m.in. zakupu potrzebnych lekarstw, dość drogich suplementów diety czy innych ważnych zajęć jak np. Logopeda, gdzie Rafał w rok z dziecka nie mówiącego wcale wypowiada prawie całe zdania).


Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna, żeby Rafał miał szansę wejść w dorosłe życie chociaż odrobinę lepiej przygotowanym niż teraz.


Za każdą pomoc, nawet najmniejszą serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Katarzyna Bojarun - awatar

    Katarzyna Bojarun

    13.09.2018
    13.09.2018

    Dziękuje za wpłaty na leczenie Rafała :)

665 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Bojarun - awatar

Katarzyna Bojarun

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Janusz Büttner - awatar
Janusz Büttner
100
KMS. - awatar
KMS.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Nowicka - awatar
Beata Nowicka
100
Kamila K. - awatar
Kamila K.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Mycek - awatar
Anna Mycek
10
Dominik Zastróżny - awatar
Dominik Zastróżny
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij