Zbiórka Tragiczna śmierć strażaka. - miniaturka zdjęcia

Tragiczna śmierć strażaka. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Tragiczna śmierć strażaka. - zdjęcie główne

Tragiczna śmierć strażaka.

81 975 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 098 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Bielecki - awatar

Michał Bielecki

Organizator zbiórki

Dnia 4 września bieżącego roku, w czasie działań, poszkodowany został 48-letni Druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumianie (woj. warmińsko-mazurskie, pow. działdowski). Niestety w wyniku poniesionych obrażeń strażak ochotnik zmarł w szpitalu. Zmarły strażak zostawił żonę i osierocił trójkę dzieci, dwóch synów i córkę. Najmłodszy syn ma wrodzoną wadę serca i wymaga jak najszybszego przeprowadzenia kosztownej operacji. 

Rodzina w tej trudnej chwili potrzebuje wsparcia finansowego. Prosimy o wpłaty, aby rodzina pogrążona w żałobie mogła dzięki Naszej pomocy bezpiecznie patrzeć w przyszłość. Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc. 

Tragicznie zmarły druh zawsze był gotów bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym. Pokażmy, że jego rodzina może liczyć na wsparcie całej strażackiej braci oraz wszystkich ludzi dobrej woli.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Szkoła Podstawowa w Rumienicy - awatar

  Szkoła Podstawowa w Rumienicy

  17.09.2023
  17.09.2023

  Podczas Pikniku Rodzinnego „Trzy godzinki dla Rodzinki”, który zorganizowaliśmy w Naszej Szkole odbył się bieg charytatywny dla Chłopca, który ma wrodzoną wadę serca i wymaga jak najszybszego przeprowadzenia kosztownej operacji. Mamy nadzieję, że organizacja biegu nie tylko sprzyjała popularyzacji aktywnego trybu życia, ale także, a nawet przede wszystkim stanie się iskierką, dzięki której zapłoną serca społeczności pobliskich Szkół. Udział w biegu = 5 zł, dla jednej osoby to tylko 5 zł, w sumie udało nam się uzbierać 400,00 zł Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc młodego Człowieka. Trzymamy kciuki, aby wymagana kwota uzbierała się w jak najkrótszym czasie. https://www.facebook.com/profile.php?id=100057319455448

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.09.2023
  14.09.2023

  wyrazy współczucia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2023
  08.09.2023

  Wyrazy współczucia dla jednej i drugiej rodziny:(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2023
  08.09.2023

  Ściskam mocno obie rodziny.

 • Czarek - awatar

  Czarek

  06.09.2023
  06.09.2023

  Dużo siły w trudnej chwili,trzymajcie się

81 975 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 098 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Bielecki - awatar

Michał Bielecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 098

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Ruciński - awatar
Daniel Ruciński
50
Julia - awatar
Julia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
K H D - awatar
K H D
50
Rycerze Niepokalanej Skarżysko - awatar
Rycerze Niepokalanej Skarżysko
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Anczykowska - awatar
Magdalena Anczykowska
100
Ewa Liberacka - awatar
Ewa Liberacka
10 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij