
Witam jestem właścicielem Tofika dowiedzieliśmy się że ma raka jądra i problemy ze stawami ciężko mu chodzić.
Został zaadaptowany przeze mnie z powodu śmierci jego właścicielki bo bardzo było mi go szkoda że pójdzie do schroniska. Ma 11 lat i chciałabym aby jeszcze pożył w zdrowiu i naszej miłości oraz w spokoju . Bardzo go pokochaliśmy i za żadne skarby nie oddała bym nikomu.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Julia
Zdrówka dla pieska❤️❤️❤️