Zbiórka Usunięcie guzków mojej suczki - miniaturka zdjęcia

Usunięcie guzków mojej suczki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Usunięcie guzków mojej suczki - zdjęcie główne

Usunięcie guzków mojej suczki

390 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Masztelarz - awatar

Robert Masztelarz

Organizator zbiórki


Mam na imię Jagoda,mam 20 lat i razem z moim chłopakiem zbieramy na ciężką operacje dla naszej kochanej suni. Miley ma 9 lat i jest bardzo żywym i szczęśliwym Cocker Spanielem. Każdy kto ją widzi nie potrafi uwierzyć,że ten wulkan energii ma 9 lat,bo wygląda bardzo młodziutko. Niestety nie jest już młodym pieskiem a w ostatnim czasie jej i nasze szczęście popsuła wiadomość o guzie sutków. Ma ich aż 4 na dwóch listwach mlecznych. Jeden jest na tyle duży i bolesny że jest ryzyko że pęknie i zacznie gnić co doprowadzi do śmierci pieska. Miley od kilku dni ma stan podgorączkowy i jest na silnych lekach przeciwbólowych oraz antybiotyku, aby troche jej uśmierzyć ten okropny ból. Nagle z wesołego pieska zamieniła się w smutnego i osowiałego. Na filmiku widać jak drży z bólu. Za dwa tygodnie ma odbyć się operacja usunięcia tych dwóch listw mlecznych oraz macicy co ma zapobiec odrośnięciu guzków ,ponieważ jest to bardzo częste zjawisko. Operacja ma trwać około 4 godzin,a od tego jak zniesie okres po operacji będzie zależeć jej życie. Zbieram pieniążki na operacje dla mojej najukochańszej suni,która wyniesie 1200 zł. Reszta pieniążków będzie wykorzystana na leki pooperacyjne,opatrunki oraz badania. Niestety razem z chłopakiem nie byliśmy przygotowani finansowo na tak nagły wydatek...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
390 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Masztelarz - awatar

Robert Masztelarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Przemysław Krzewski - awatar
Przemysław Krzewski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika Cienkosz - awatar
Monika Cienkosz
10
Paulina Kaczmarek - awatar
Paulina Kaczmarek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ludwika Ostrowska - awatar
Ludwika Ostrowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij