Zbiórka Transport sanitarny i badania - miniaturka zdjęcia

Transport sanitarny i badania

Zbiórka Transport sanitarny i badania - zdjęcie główne

Transport sanitarny i badania

3 373 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Jeśli trzeba kogoś  gdzieś zawieźć w sytuacji podniesionego ryzyka (np, żeby pasażerowie nie mieli najlepiej kontaktu z kierowcą), to możemy to ogarnąć. Mamy ambulans, czyli kabina kierowcy jest izolowana, dezynfekcja kabiny sanitarnej jest prosta.  Tel 577223343 (telefon tylko do działań pomocowych). Nie jestem w strukturach Pogotowia Ratunkowego, więc nie wozimy osób z podejrzeniem SARS-CoV-2 na Odział Zakaźny, ale może być sytuacja, że ktoś musi udać się na jakieś badanie do lekarza rodzinnego, to taka opcja transportu daje w miarę duże bezpieczeństwo dla kierującego i pasażera - brak kontaktu bezpośredniego. W przypadku konieczności skorzystania z takiej formy transportu, szczegóły dogadamy z zainteresowanym. Chodzi o to, by odciążyć służby transportu sanitarnego będące w strukturach i obecnie jadące na pełnych obrotach.

Możemy też przewieźć kogoś w pozycji leżącej (na noszach), gdyż posiadamy już pełny zestaw środków ochrony osobistej, ale te środki szybko się zużyją, także, gdy zaczniemy w szerszym zakresie świadczyć usługi badań takich jak EKG, poziom cukru, ciśnienie tętnicze, puls. Od jutra (1.04) wchodzą jeszcze bardziej zaostrzone restrykcje w kwestii poruszania się poza domem, dlatego spodziewamy się, że zacznie pojawiać się coraz większe zapotrzebowanie na nasze usługi, a chcemy je świadczyć dla ludzi w potrzebuje bezpłatnie, by były dostępne dla każdego, kto je będzie potrzebował, zwłaszcza osób z niepełnosprawnościami, seniorów, dlatego musimy zawczasu dbać o zaopatrzenie, czyli zamawiać i płacić z dużym wyprzedzeniem, żeby mieć szanse na zakup środków ochronnych, dlatego cały czas liczymy na Waszą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Szymkowiak - awatar

  Anna Szymkowiak

  18.04.20
  18.04.20

  Misją naszej Fundacji jest zapewnianie ochrony najbardziej wykluczonym. Poniżej przedstawiamy Wam ostatnie działania naszego ambulansu. Jednocześnie dziękujemy za wsparcie finansowe — to dzięki Waszej zrzutce codziennie możemy być aktywni! Nasza Załoga od rana wspierała najbiedniejszych mieszkańców Poznania w związku z pandemią COVID-19. Dziś w ambulansie przeprowadzono m.in. wywiady dotyczące sytuacji zdrowotnej najmłodszych mieszkańców ogródków działkowych. Chętne mamy z dziećmi mogły skorzystać z możliwości przeprowadzenia badań profilowanych dla dzieci do lat 2. Zweryfikowano osiągniecie przez dzieci kamieni milowych rozwoju psychoruchowego, przeprowadzono badanie przedmiotowe, ze szczególnym uwzględnieniem badań bilansowych (m.in. manewry Ortolaniego i Barlowa). Ze względu na obecnie utrudniony dostęp do lekarzy rodzinnych, mamy kilkumiesięcznych dzieci miały okazję skonsultować problemy i otrzymać wsparcie.

  Zdjęcie aktualności 47 991

3 373 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
363
Kaś H - awatar
Kaś H
50
Maj B - awatar
Maj B
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek - awatar
Jacek
20
KRZYSZTOF PODEMSKI - awatar
KRZYSZTOF PODEMSKI
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj Lewandowski - awatar
Mikołaj Lewandowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij