Zbiórka Transport sanitarny i badania - zdjęcie główne

Transport sanitarny i badania

3 373 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Jeśli trzeba kogoś  gdzieś zawieźć w sytuacji podniesionego ryzyka (np, żeby pasażerowie nie mieli najlepiej kontaktu z kierowcą), to możemy to ogarnąć. Mamy ambulans, czyli kabina kierowcy jest izolowana, dezynfekcja kabiny sanitarnej jest prosta.  Tel 577223343 (telefon tylko do działań pomocowych). Nie jestem w strukturach Pogotowia Ratunkowego, więc nie wozimy osób z podejrzeniem SARS-CoV-2 na Odział Zakaźny, ale może być sytuacja, że ktoś musi udać się na jakieś badanie do lekarza rodzinnego, to taka opcja transportu daje w miarę duże bezpieczeństwo dla kierującego i pasażera - brak kontaktu bezpośredniego. W przypadku konieczności skorzystania z takiej formy transportu, szczegóły dogadamy z zainteresowanym. Chodzi o to, by odciążyć służby transportu sanitarnego będące w strukturach i obecnie jadące na pełnych obrotach.

Możemy też przewieźć kogoś w pozycji leżącej (na noszach), gdyż posiadamy już pełny zestaw środków ochrony osobistej, ale te środki szybko się zużyją, także, gdy zaczniemy w szerszym zakresie świadczyć usługi badań takich jak EKG, poziom cukru, ciśnienie tętnicze, puls. Od jutra (1.04) wchodzą jeszcze bardziej zaostrzone restrykcje w kwestii poruszania się poza domem, dlatego spodziewamy się, że zacznie pojawiać się coraz większe zapotrzebowanie na nasze usługi, a chcemy je świadczyć dla ludzi w potrzebuje bezpłatnie, by były dostępne dla każdego, kto je będzie potrzebował, zwłaszcza osób z niepełnosprawnościami, seniorów, dlatego musimy zawczasu dbać o zaopatrzenie, czyli zamawiać i płacić z dużym wyprzedzeniem, żeby mieć szanse na zakup środków ochronnych, dlatego cały czas liczymy na Waszą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Szymkowiak - awatar

  Anna Szymkowiak

  18.04.20
  18.04.20

  Misją naszej Fundacji jest zapewnianie ochrony najbardziej wykluczonym. Poniżej przedstawiamy Wam ostatnie działania naszego ambulansu. Jednocześnie dziękujemy za wsparcie finansowe — to dzięki Waszej zrzutce codziennie możemy być aktywni! Nasza Załoga od rana wspierała najbiedniejszych mieszkańców Poznania w związku z pandemią COVID-19. Dziś w ambulansie przeprowadzono m.in. wywiady dotyczące sytuacji zdrowotnej najmłodszych mieszkańców ogródków działkowych. Chętne mamy z dziećmi mogły skorzystać z możliwości przeprowadzenia badań profilowanych dla dzieci do lat 2. Zweryfikowano osiągniecie przez dzieci kamieni milowych rozwoju psychoruchowego, przeprowadzono badanie przedmiotowe, ze szczególnym uwzględnieniem badań bilansowych (m.in. manewry Ortolaniego i Barlowa). Ze względu na obecnie utrudniony dostęp do lekarzy rodzinnych, mamy kilkumiesięcznych dzieci miały okazję skonsultować problemy i otrzymać wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 47 991

3 373 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
363
Kaś H - awatar
Kaś H
50
Maj B - awatar
Maj B
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek - awatar
Jacek
20
KRZYSZTOF PODEMSKI - awatar
KRZYSZTOF PODEMSKI
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj Lewandowski - awatar
Mikołaj Lewandowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij