Zbiórka Transport sanitarny i badania - miniaturka zdjęcia

Transport sanitarny i badania Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Transport sanitarny i badania - zdjęcie główne

Transport sanitarny i badania

3 373 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Jeśli trzeba kogoś  gdzieś zawieźć w sytuacji podniesionego ryzyka (np, żeby pasażerowie nie mieli najlepiej kontaktu z kierowcą), to możemy to ogarnąć. Mamy ambulans, czyli kabina kierowcy jest izolowana, dezynfekcja kabiny sanitarnej jest prosta.  Tel 577223343 (telefon tylko do działań pomocowych). Nie jestem w strukturach Pogotowia Ratunkowego, więc nie wozimy osób z podejrzeniem SARS-CoV-2 na Odział Zakaźny, ale może być sytuacja, że ktoś musi udać się na jakieś badanie do lekarza rodzinnego, to taka opcja transportu daje w miarę duże bezpieczeństwo dla kierującego i pasażera - brak kontaktu bezpośredniego. W przypadku konieczności skorzystania z takiej formy transportu, szczegóły dogadamy z zainteresowanym. Chodzi o to, by odciążyć służby transportu sanitarnego będące w strukturach i obecnie jadące na pełnych obrotach.

Możemy też przewieźć kogoś w pozycji leżącej (na noszach), gdyż posiadamy już pełny zestaw środków ochrony osobistej, ale te środki szybko się zużyją, także, gdy zaczniemy w szerszym zakresie świadczyć usługi badań takich jak EKG, poziom cukru, ciśnienie tętnicze, puls. Od jutra (1.04) wchodzą jeszcze bardziej zaostrzone restrykcje w kwestii poruszania się poza domem, dlatego spodziewamy się, że zacznie pojawiać się coraz większe zapotrzebowanie na nasze usługi, a chcemy je świadczyć dla ludzi w potrzebuje bezpłatnie, by były dostępne dla każdego, kto je będzie potrzebował, zwłaszcza osób z niepełnosprawnościami, seniorów, dlatego musimy zawczasu dbać o zaopatrzenie, czyli zamawiać i płacić z dużym wyprzedzeniem, żeby mieć szanse na zakup środków ochronnych, dlatego cały czas liczymy na Waszą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Szymkowiak - awatar

  Anna Szymkowiak

  18.04.2020
  18.04.2020

  Misją naszej Fundacji jest zapewnianie ochrony najbardziej wykluczonym. Poniżej przedstawiamy Wam ostatnie działania naszego ambulansu.

  Jednocześnie dziękujemy za wsparcie finansowe — to dzięki Waszej zrzutce codziennie możemy być aktywni! Nasza Załoga od rana wspierała najbiedniejszych mieszkańców Poznania w związku z pandemią COVID-19.

  Dziś w ambulansie przeprowadzono m.in. wywiady dotyczące sytuacji zdrowotnej najmłodszych mieszkańców ogródków działkowych. Chętne mamy z dziećmi mogły skorzystać z możliwości przeprowadzenia badań profilowanych dla dzieci do lat 2. Zweryfikowano osiągniecie przez dzieci kamieni milowych rozwoju psychoruchowego, przeprowadzono badanie przedmiotowe, ze szczególnym uwzględnieniem badań bilansowych (m.in. manewry Ortolaniego i Barlowa). Ze względu na obecnie utrudniony dostęp do lekarzy rodzinnych, mamy kilkumiesięcznych dzieci miały okazję skonsultować problemy i otrzymać wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 47 991

3 373 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
363
Kaś H - awatar
Kaś H
50
Maj B - awatar
Maj B
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek - awatar
Jacek
20
KRZYSZTOF PODEMSKI - awatar
KRZYSZTOF PODEMSKI
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj Lewandowski - awatar
Mikołaj Lewandowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij