Zbiórka Marek Słysz prosi o pomoc! - zdjęcie główne

Marek Słysz prosi o pomoc!

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotrek Markowski - awatar

Piotrek Markowski

Organizator zbiórki

Witam, bardzo wzruszyła mnie historia pana Marka z portalu TwojaTV.info http://twojatv.info/aktualnosci,3714.html

Bardzo chciałbym w jakiś sposób pomóc P.Markowi , pieniądze z tej zbiórki zostaną przekazane na konto  Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”

Marek Słysz ma 37 lat, od urodzenia choruje na hemofilię A – postać ciężką. Choroba ta wiąże się z częstymi wylewami krwi, najczęściej wewnętrznymi do stawów, co doprowadziło do zaawansowanej artropatii hemofilowej (zwyrodnienie stawu kolanowego). W 1999 r. Pan Marek zachorował na kłębuszkowe zapalenie nerek, a w 2001 r. przeszedł spiralne złamanie kości podudzia, w skutek czego trafił do Kliniki Chirurgicznej w Warszawie. Tam zespolono złamaną kość i wykryto u niego wirusa HCV(przewlekłe zapalenie wątroby typu C), z którym zmaga się do dzisiaj. W 2010 r. miał artroskopię kolana, co pozwoliło mu kilka lat chodzić jeszcze na tej nodze. Obecnie niecierpliwie oczekuje na wstawienie endoprotezy kolana. Co dwa dni mieszkaniec Rozborza Długiego musi podawać sobie dożylnie czynnik VIII, który zapobiega dalszym wylewom.

W 2014 roku, jakby tego wszystkiego było mało, padła kolejna diagnoza - Stwardnienie Rozsiane! Główne objawy tej choroby, to: niemożność normalnego oddawania moczu (konieczne cewnikowanie), słabe czucie w kończynach dolnych, napięcia mięśniowe, problemy z wypróżnianiem się (czasami przerwy nawet półtoratygodniowe) i wiele innych. W 2016 r. w prawym udzie Pana Marka zagościło skostnienie, co ograniczyło ruch nogi. W tym też roku zostało ono usunięte podczas ciężkiej operacji, która niosła za sobą ryzyko uszkodzenia nerwów i niedowład nogi. Na szczęście udało się! Pan Marek jest pod stałą opieką wielu specjalistów związanych z jego przypadłościami, jeździ na wózku inwalidzkim, ale ciągle ma wiarę, że jeszcze stanie na nogi dzięki intensywnej rehabilitacji. Serdecznie prosi ludzi dobrej woli o wsparcie.

Chcąc pomóc Markowi Słyszowi, przekaż 1 % swojego podatku na

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO” Stawnica 33A 77-400 Złotów

KRS: 0000186434 cel szczegółowy: 860/S MAREK SŁYSZ

lub wpłać dowolną kwotę na następujące konto bankowe

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie

wiecej informacji >>

http://twojatv.info/aktualnosci,3714.html

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotrek Markowski - awatar

Piotrek Markowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij