Zbiórka Operacja Tekli - zdjęcie główne

Operacja Tekli

5 103 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Otworowska - awatar

Joanna Otworowska

Organizator zbiórki

Poznajcie naszą ukochaną Teklę, najszczęśliwszego psa w historii. 

Historia Tekli to historia nadziei i miłości. Była kiedyś zaniedbanym szczeniakiem, pozostawionym samotnie i niekochanym przez poprzedniego właściciela. Dzięki Fundacji Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt, Tekla dostała drugą szansę i znalazła u nas swój dom. Zakochaliśmy się w niej od razu, od pierwszego spojrzenia. 

Niestety kilka dni temu, podczas aportowania swojej ulubionej piłki, Tekla upadła. Przeraźliwy pisk bólu i chwilę potem jechaliśmy już do weterynarza. Tekla bardzo cierpiała. Diagnoza była szybka - złamanie ze złuszczeniem nasady kości piszczelowej. Tylko operacja daje jej szansę na normalne, wolne od bólu i szczęśliwe życie. Jej koszty w tym momencie mocno przekraczają nasze możliwości, ale zrobimy dla naszej kochanej Tekli wszystko. 

Zwracamy się dziś do Was z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy potrzebnych na operację naszej psiny. Każda kwota, choćby najmniejsza, zrobi różnicę i pomoże jej uzyskać pomoc medyczną, której potrzebuje. 

Dziękujemy za wsparcie.

Rodzina Tekli 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marcin Orłowski - awatar

  Marcin Orłowski

  29.01.2023
  29.01.2023

  Ratujcie psinę!

 • BKAJ - awatar

  BKAJ

  29.01.2023
  29.01.2023

  Zdrówka życzę 👍😉

 • Basia Donaj - awatar

  Basia Donaj

  29.01.2023
  29.01.2023

  Oby wszystko się udało 🙂

 • Karolina Wójcik - awatar

  Karolina Wójcik

  28.01.2023
  28.01.2023

  Powodzenia ♥️

 • Jola - awatar

  Jola

  27.01.2023
  27.01.2023

  Powodzenia! :-)

5 103 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Otworowska - awatar

Joanna Otworowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 147

Alina T. - awatar
Alina T.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marcin Orłowski - awatar
Marcin Orłowski
227
BKAJ - awatar
BKAJ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Basia Donaj - awatar
Basia Donaj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij