Zbiórka Treningi Biofeedback - EEG - zdjęcie główne

Treningi Biofeedback - EEG

261 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Pawłowska - awatar

Dorota Pawłowska

Organizator zbiórki

Witajcie. 

Na zdjęciu widzicie mojego Synka Pawła. Skończył właśnie 10 lat.  3 lata temu zdiagnozowano u Niego Zespół Aspergera. Aby funkcjonował lepiej potrzebne są przeróżne terapię i wizyty u specjalistów. Niestety. Wszystko na czym nam bardzo zależy ( na poziomie NFZ), jest za " jakiś czas" lub "czas oczekiwania to parę miesięcy lub rok". Na takie leczenie nie możemy  sobie pozwolić. Tutaj liczy się czas. Brak odpowiedniej stymulacji ( w tym również pandemia)  doprowadziły do zmniejszenia się ilorazu inteligencji oraz słabszej koncentracji itp. 

W tamtym roku, pozwoliliśmy sobie rozpocząć EEG, specjalne treningi mózgu. Nie jest to niestety refundowane. Każdy trening jest w granicach 100 zł. Potrzeba ich 2 razy w tygodniu aby uzyskać lepsze efekty. Chodziliśmy tylko raz w tygodniu. Starczyło nam na 20 treningów. Musieliśmy przerwać ze względów finansowych.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w dofinansowaniu chociaż cotygodniowych treningów przez cały rok. Pomoże to Pawelkowi osiągać lepsze efekty w szkole. Być bardziej skoncentrowanym i spokojnym.  Będziemy wdzięczni. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
261 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Pawłowska - awatar

Dorota Pawłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Tomek Latanik - awatar
Tomek Latanik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Ziomek - awatar
Magdalena Ziomek
20
Krzysiek W. - awatar
Krzysiek W.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij