Zbiórka Na sprzęt ratowniczy dla GPR - miniaturka zdjęcia

Na sprzęt ratowniczy dla GPR Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na sprzęt ratowniczy dla GPR - zdjęcie główne

Na sprzęt ratowniczy dla GPR

12 550 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

      Każdego roku na terenie całego kraju zgłoszonych zostaje ok. 20 tyś zaginięć ludzi. Przerażający jest fakt, że liczba ta wciąż wzrasta. Aby poszukiwania zaginionych osób były skuteczne i efektywne, tzn. kończyły się odnalezieniem żywej osoby, należy podjąć je jak najszybciej. Dlatego w trakcie poszukiwań często wykorzystywane są specjalistyczne grupy poszukiwawczo-ratownicze które są szkolone dokładnie do tego typu działań. 

Myśląc o ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia, stworzyliśmy Myślenicką Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z Psami – w skrócie „GPR Myślenice”. Obecnie Nasze Stowarzyszenie liczy 28 członków, 8 kandydatów na ratowników GPR i mamy dwa psy w trakcie szkolenia i przygotowania do egzaminów państwowych, które to psy w przyszłości będą wykorzystywane do poszukiwań ludzi zarówno w terenie jak i na gruzowiskach.

      Naszą pasją jest ratownictwo i zawsze bez względu na sytuację i panujące warunki jesteśmy chętni do działania i pomagania ludziom którzy tej pomocy pilnie potrzebują. Wolontariusze z Myślenickiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Psami dziś proszą o wsparcie finansowe w zbiórce pieniędzy na doposażenie Naszej Grupy w sprzęt specjalistyczny niezbędny do prowadzenia działań poszukiwawczo-ratowniczych w trudnym terenie tj.urządzenia GPS, radiostacje, agregat prądotwórczy, szyny do unieruchamiania kończyn, wyposażenie plecaków medycznych itd. 

Liczy się każda złotówka i każdy grosz, który na pewno zostanie wydany z pożytkiem. Nawet najmniejszy gest dobrej woli jest cenny i może pomóc komuś uratować życie. Na naszej stronie internetowej https://www.facebook.com/MyslenickaGPR/ możecie poczytać o akcjach ratowniczych w jakich do tej pory braliśmy udział jak również o licznych inicjatywach profilaktycznych które wspieramy i organizujemy. 

Nasza działalność to nie tylko same poszukiwania, ale też regularne podnoszenie kwalifikacji własnych poprzez szkolenia i współpracę ze służbami i innymi stowarzyszeniami zajmującymi się ratownictwem. 

Bardzo duży nacisk kładziemy na profilaktykę bezpiecznego zachowania dlatego też przeprowadzamy liczne prelekcje zwłaszcza dla dzieci i młodzieży o tym jak bezpiecznie zachowywać się w terenie i jak udzielać pierwszej pomocy. 

Dlatego prosimy - jeśli to czytasz i nie jest Ci obojętne ratowanie życia ludzkiego - to wrzuć do naszego koszyka chociaż złotówkę. To nic nie boli, to może komuś uratować życie! Pomóż Nam tak abyśmy My mogli kiedyś pomóc Tobie.  
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - awatar

  Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice

  23.09.2019
  23.09.2019

  Dziękujemy za wsparcie

Komentarze


 • Wojtek - awatar

  Wojtek

  07.12.2019
  07.12.2019

  Powodzenia i dziękujemy

 • Katarzyna Budzioch - awatar

  Katarzyna Budzioch

  23.10.2019
  23.10.2019

  Wspaniale łączyć pasję z dobrem dla innych.

  • Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - awatar

   Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - Organizator zbiórki

   13.03.2020
   13.03.2020

   Dziękujemy za miłe słowa

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  11.10.2019
  11.10.2019

  Powodzenia!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  04.08.2019
  04.08.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Justyna Knap - awatar

  Justyna Knap

  13.07.2018
  13.07.2018

  Trzymam kciuki za osiągnięcie sukcesu w zbiórce :) Pozdrawiam

  • Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - awatar

   Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - Organizator zbiórki

   06.09.2018
   06.09.2018

   Dziękujemy za okazałą pomoc

12 550 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 121

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Batko - awatar
Marta Batko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Michał W - awatar
Michał W
120
Mirosław Mika - awatar
Mirosław Mika
10
Artur Ożański - awatar
Artur Ożański
100
Olgierd Majków - awatar
Olgierd Majków
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij