Zbiórka Na sprzęt ratowniczy dla GPR - miniaturka zdjęcia

Na sprzęt ratowniczy dla GPR Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na sprzęt ratowniczy dla GPR - zdjęcie główne

Na sprzęt ratowniczy dla GPR

12 550 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

      Każdego roku na terenie całego kraju zgłoszonych zostaje ok. 20 tyś zaginięć ludzi. Przerażający jest fakt, że liczba ta wciąż wzrasta. Aby poszukiwania zaginionych osób były skuteczne i efektywne, tzn. kończyły się odnalezieniem żywej osoby, należy podjąć je jak najszybciej. Dlatego w trakcie poszukiwań często wykorzystywane są specjalistyczne grupy poszukiwawczo-ratownicze które są szkolone dokładnie do tego typu działań. 

Myśląc o ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia, stworzyliśmy Myślenicką Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z Psami – w skrócie „GPR Myślenice”. Obecnie Nasze Stowarzyszenie liczy 28 członków, 8 kandydatów na ratowników GPR i mamy dwa psy w trakcie szkolenia i przygotowania do egzaminów państwowych, które to psy w przyszłości będą wykorzystywane do poszukiwań ludzi zarówno w terenie jak i na gruzowiskach.

      Naszą pasją jest ratownictwo i zawsze bez względu na sytuację i panujące warunki jesteśmy chętni do działania i pomagania ludziom którzy tej pomocy pilnie potrzebują. Wolontariusze z Myślenickiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Psami dziś proszą o wsparcie finansowe w zbiórce pieniędzy na doposażenie Naszej Grupy w sprzęt specjalistyczny niezbędny do prowadzenia działań poszukiwawczo-ratowniczych w trudnym terenie tj.urządzenia GPS, radiostacje, agregat prądotwórczy, szyny do unieruchamiania kończyn, wyposażenie plecaków medycznych itd. 

Liczy się każda złotówka i każdy grosz, który na pewno zostanie wydany z pożytkiem. Nawet najmniejszy gest dobrej woli jest cenny i może pomóc komuś uratować życie. Na naszej stronie internetowej https://www.facebook.com/MyslenickaGPR/ możecie poczytać o akcjach ratowniczych w jakich do tej pory braliśmy udział jak również o licznych inicjatywach profilaktycznych które wspieramy i organizujemy. 

Nasza działalność to nie tylko same poszukiwania, ale też regularne podnoszenie kwalifikacji własnych poprzez szkolenia i współpracę ze służbami i innymi stowarzyszeniami zajmującymi się ratownictwem. 

Bardzo duży nacisk kładziemy na profilaktykę bezpiecznego zachowania dlatego też przeprowadzamy liczne prelekcje zwłaszcza dla dzieci i młodzieży o tym jak bezpiecznie zachowywać się w terenie i jak udzielać pierwszej pomocy. 

Dlatego prosimy - jeśli to czytasz i nie jest Ci obojętne ratowanie życia ludzkiego - to wrzuć do naszego koszyka chociaż złotówkę. To nic nie boli, to może komuś uratować życie! Pomóż Nam tak abyśmy My mogli kiedyś pomóc Tobie.  
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - awatar

  Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice

  23.09.2019
  23.09.2019

  Dziękujemy za wsparcie

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Wojtek - awatar

  Wojtek

  07.12.2019
  07.12.2019

  Powodzenia i dziękujemy

 • Katarzyna Budzioch - awatar

  Katarzyna Budzioch

  23.10.2019
  23.10.2019

  Wspaniale łączyć pasję z dobrem dla innych.

  • Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - awatar

   Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - Organizator zbiórki

   13.03.2020
   13.03.2020

   Dziękujemy za miłe słowa

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  11.10.2019
  11.10.2019

  Powodzenia!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  04.08.2019
  04.08.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Justyna Knap - awatar

  Justyna Knap

  13.07.2018
  13.07.2018

  Trzymam kciuki za osiągnięcie sukcesu w zbiórce :) Pozdrawiam

  • Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - awatar

   Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, GPR Myślenice - Organizator zbiórki

   06.09.2018
   06.09.2018

   Dziękujemy za okazałą pomoc

12 550 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób

Wpłaty: 121

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Batko - awatar
Marta Batko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Michał W - awatar
Michał W
120
Mirosław Mika - awatar
Mirosław Mika
10
Artur Ożański - awatar
Artur Ożański
100
Olgierd Majków - awatar
Olgierd Majków
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij