Zbiórka 4 tygodniowe kociaki na leczenie - miniaturka zdjęcia

4 tygodniowe kociaki na leczenie

Zbiórka 4 tygodniowe kociaki na leczenie - zdjęcie główne

4 tygodniowe kociaki na leczenie

80 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Dramatyczna sytuacja z kociakami .

 Dzieciaki na butelce od dwóch tygodni . Dziś rano czuły się super a po południu jedna mała zaczęła słabnąć . Dorota zadzownila  z prośba o pomoc  . Jak dojechała do mnie z maluchami to mała była prawie nieprzytomna 😶 Po drodze do lecznicy zaczął słabnąć chłopiec na miejscu był już nieprzytomny a za to mała poczuła się lepiej .

Dzięki błyskawicznej reakcji i pomocy Kasia Wernik i Sylwia Chajduk dzieciaki natychmiast pojechały do najlepszej lecznicy jaka znam LEGWET .

Podano kroplówki , antybiotyk , zrobiono testy na PP ( negatywny ) , RTG ,morfologia .


Nie mam słów by dziękować mimo wielu kłód pod nogami udało się te maluchy postawić na nogi . Przyznam , ze po zobaczeniu tej kruszyny czułam , ze odejdzie , ze na pomoc nie ma już czasu . 


Leczenie kontynuujemy i bardzo potrzebujemy wsparcia dla tych maluchow . Potrzebne środki na karmę , żwirek i leczenie . 


Bez Waszej pomocy nie damy rady . Pod opieka mamy 21 kociaków plus dorosłe koty . To koszty leczenia , odrobaczenia , szczepien , zwiru . Koszty utrzymania takiej gromady duże .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Maddalena Karp - awatar

    Maddalena Karp

    10.06.19
    10.06.19

    10/06 mała kicia dziś znowu zaczęła słabnąć 😢 walczymy ale gaśnie okruszek w oczach .

80 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Dorota Siadłowska - awatar
Dorota Siadłowska
20
Magdalena Olszaniecka - awatar
Magdalena Olszaniecka
20
Karolina Dołowa - awatar
Karolina Dołowa
20
Tosia - awatar
Tosia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij