Zbiórka 4 tygodniowe kociaki na leczenie - miniaturka zdjęcia

4 tygodniowe kociaki na leczenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 4 tygodniowe kociaki na leczenie - zdjęcie główne

4 tygodniowe kociaki na leczenie

80 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Dramatyczna sytuacja z kociakami .

 Dzieciaki na butelce od dwóch tygodni . Dziś rano czuły się super a po południu jedna mała zaczęła słabnąć . Dorota zadzownila  z prośba o pomoc  . Jak dojechała do mnie z maluchami to mała była prawie nieprzytomna 😶 Po drodze do lecznicy zaczął słabnąć chłopiec na miejscu był już nieprzytomny a za to mała poczuła się lepiej .

Dzięki błyskawicznej reakcji i pomocy Kasia Wernik i Sylwia Chajduk dzieciaki natychmiast pojechały do najlepszej lecznicy jaka znam LEGWET .

Podano kroplówki , antybiotyk , zrobiono testy na PP ( negatywny ) , RTG ,morfologia .


Nie mam słów by dziękować mimo wielu kłód pod nogami udało się te maluchy postawić na nogi . Przyznam , ze po zobaczeniu tej kruszyny czułam , ze odejdzie , ze na pomoc nie ma już czasu . 


Leczenie kontynuujemy i bardzo potrzebujemy wsparcia dla tych maluchow . Potrzebne środki na karmę , żwirek i leczenie . 


Bez Waszej pomocy nie damy rady . Pod opieka mamy 21 kociaków plus dorosłe koty . To koszty leczenia , odrobaczenia , szczepien , zwiru . Koszty utrzymania takiej gromady duże .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Maddalena Karp - awatar

    Maddalena Karp

    10.06.2019
    10.06.2019

    10/06 mała kicia dziś znowu zaczęła słabnąć 😢 walczymy ale gaśnie okruszek w oczach .

80 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Dorota Siadłowska - awatar
Dorota Siadłowska
20
Magdalena Olszaniecka - awatar
Magdalena Olszaniecka
20
Karolina Dołowa - awatar
Karolina Dołowa
20
Tosia - awatar
Tosia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij