Zbiórka Przyjaźń - BIESZCZADY - Przygoda - miniaturka zdjęcia

Przyjaźń - BIESZCZADY - Przygoda

Seweryn Piotrowski - awatar

Seweryn Piotrowski

Organizator zbiórki

WIELKA PRZYJAŹŃ - BIESZCZADY – NIEZWYKŁA PRZYGODA

Kochani! 

O prawdziwego przyjaciela nie jest łatwo. Dzisiejszy świat – internet, zabieganie i nieustanne zmęczenie często nie pozwalają, aby zaangażować się w prawdziwą przyjaźń.  O takich prawdziwych i szalonych relacjach mogą opowiedzieć jedynie nasi dziadkowie, gdyż dziś coraz rzadziej spotyka się prawdziwą przyjaźń, która jest mocna i trwała. W której się wspieramy, pomagamy, motywujemy, robimy wielkie i szalone rzeczy.


MY znamy się od małego. Do dziś wspominamy jak bawiliśmy się na dworze, jeżdżąc taczkami, bawiąc się w samochody, tiry i wiele innych.  Dziś mamy 16 lat i udowadniamy wszystkim, że przyjaźń w tych czasach może być wielka*! Bierzemy udział w różnych konkursach w tematyce rozwoju osobistego, dużo podróżujemy i mocno się wspieramy. Dużo się śmiejemy i mamy niezłą radochę z siebie nawzajem. Seweryn motywuje mnie w drodze do stworzenia imperium hotelarskiego, a ja go w drodze na stanowisko pilota liniowego w PLL LOT. Wspieramy się i pomagamy sobie także w sferach prywatnych, w codziennym, zwykłym życiu np. przy problemach z dziewczynami. A cała ta nasza przyjaźń realizuje się pod szyldem „B” jak Brothers.


Naszym marzeniem jest wyjechać w jedno z najbardziej dzikich miejsc w Polsce. Tamtejsze krajobrazy zapierają dech w piersiach. Spotykają się tutaj granice trzech państw, a noc jest tutaj najciemniejsza w Polsce. BIESZCZADY – mnóstwo tajemnic, niespotykane zwierzęta, łąki i piękne górskie połoniny. Tutaj chcemy rozpocząć naszą pełnoletniość w 2020 roku. Byłby to dla nas czas wędrówek, wycieczek rowerowych. Czas na rozmowy i planowanie swoich dorosłych lat. To nasze wielkie i najważniejsze wspólne marzenie. Chcemy wyjechać na Podkarpacie także dlatego, aby poznać ten region, który potrzebuje rozwoju. Region, w którym chcielibyśmy w przyszłości inwestować, aby dać miejsca pracy tamtejszym mieszkańcom oraz promować to piękne miejsce. Miałby to być 10-dniowy wakacyjny wyjazd.


Prosimy Cię o wsparcie finansowe, abyśmy mogli zrealizować ten cel. Będziemy wdzięczni za każdy grosz, który niezwykle docenimy. Twoje wsparcie będzie też dla nas znakiem, że robimy dobrze. Że warto budować takie wielkie przyjaźnie, jak ta nasza. Że warto się wspólnie rozwijać, motywować, marzyć i potem z pomocą takich ludzi jak Ty realizować te marzenia.

Ogromnie dziękujemy i ślemy pozdrowienia! Trzymaj za nas kciuki!

Dawid i Seweryn

e-mail: dawitm1@tlen.pl

*Po przeprowadzonych przez nas badaniach wśród polskiej młodzieży wynika, że w całym kraju nie ma takich drugich przyjaciół jak my.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Seweryn Piotrowski - awatar

Seweryn Piotrowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

J.J. - awatar
10
J.J.
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
20
Kasia
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij