Zbiórka Przyjaźń - BIESZCZADY - Przygoda - miniaturka zdjęcia

Przyjaźń - BIESZCZADY - Przygoda Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przyjaźń - BIESZCZADY - Przygoda - zdjęcie główne

Przyjaźń - BIESZCZADY - Przygoda

48 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Seweryn Piotrowski - awatar

Seweryn Piotrowski

Organizator zbiórki

WIELKA PRZYJAŹŃ - BIESZCZADY – NIEZWYKŁA PRZYGODA

Kochani! 

O prawdziwego przyjaciela nie jest łatwo. Dzisiejszy świat – internet, zabieganie i nieustanne zmęczenie często nie pozwalają, aby zaangażować się w prawdziwą przyjaźń.  O takich prawdziwych i szalonych relacjach mogą opowiedzieć jedynie nasi dziadkowie, gdyż dziś coraz rzadziej spotyka się prawdziwą przyjaźń, która jest mocna i trwała. W której się wspieramy, pomagamy, motywujemy, robimy wielkie i szalone rzeczy.


MY znamy się od małego. Do dziś wspominamy jak bawiliśmy się na dworze, jeżdżąc taczkami, bawiąc się w samochody, tiry i wiele innych.  Dziś mamy 16 lat i udowadniamy wszystkim, że przyjaźń w tych czasach może być wielka*! Bierzemy udział w różnych konkursach w tematyce rozwoju osobistego, dużo podróżujemy i mocno się wspieramy. Dużo się śmiejemy i mamy niezłą radochę z siebie nawzajem. Seweryn motywuje mnie w drodze do stworzenia imperium hotelarskiego, a ja go w drodze na stanowisko pilota liniowego w PLL LOT. Wspieramy się i pomagamy sobie także w sferach prywatnych, w codziennym, zwykłym życiu np. przy problemach z dziewczynami. A cała ta nasza przyjaźń realizuje się pod szyldem „B” jak Brothers.


Naszym marzeniem jest wyjechać w jedno z najbardziej dzikich miejsc w Polsce. Tamtejsze krajobrazy zapierają dech w piersiach. Spotykają się tutaj granice trzech państw, a noc jest tutaj najciemniejsza w Polsce. BIESZCZADY – mnóstwo tajemnic, niespotykane zwierzęta, łąki i piękne górskie połoniny. Tutaj chcemy rozpocząć naszą pełnoletniość w 2020 roku. Byłby to dla nas czas wędrówek, wycieczek rowerowych. Czas na rozmowy i planowanie swoich dorosłych lat. To nasze wielkie i najważniejsze wspólne marzenie. Chcemy wyjechać na Podkarpacie także dlatego, aby poznać ten region, który potrzebuje rozwoju. Region, w którym chcielibyśmy w przyszłości inwestować, aby dać miejsca pracy tamtejszym mieszkańcom oraz promować to piękne miejsce. Miałby to być 10-dniowy wakacyjny wyjazd.


Prosimy Cię o wsparcie finansowe, abyśmy mogli zrealizować ten cel. Będziemy wdzięczni za każdy grosz, który niezwykle docenimy. Twoje wsparcie będzie też dla nas znakiem, że robimy dobrze. Że warto budować takie wielkie przyjaźnie, jak ta nasza. Że warto się wspólnie rozwijać, motywować, marzyć i potem z pomocą takich ludzi jak Ty realizować te marzenia.

Ogromnie dziękujemy i ślemy pozdrowienia! Trzymaj za nas kciuki!

Dawid i Seweryn

e-mail: [email protected]

*Po przeprowadzonych przez nas badaniach wśród polskiej młodzieży wynika, że w całym kraju nie ma takich drugich przyjaciół jak my.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
48 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Seweryn Piotrowski - awatar

Seweryn Piotrowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

J.J. - awatar
J.J.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij