Zbiórka Wspólne życie - zdjęcie główne

Wspólne życie

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paulina Mańturzyk - awatar

Paulina Mańturzyk

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodziną, która ze względów finansowych musiała się rozdzielić. Ja z synkiem mieszkamy w Polsce, a narzeczony mieszka i pracuje w Niemczech. Mamy do siebie ponad 700 km przez co nasz synek widuje tatusia raz na miesiąc lub 2 miesiące, przez zaedwie 2 dni. Kacperek bardzo tęskni za tatą, więc postanowiłam spróbować zebrać pieniądze żeby przeprowadzić się z synkiem do jego ukochanego tatusia. Niestety z pieniedzy które narzeczony zarabia tam starcza nam tylko na oplaty na  jego mieszkanie  tam i na oplaty za mieszkanie tu i na zycie (jedzenie, picie, dojazd do pracy) dla narzeczonego. Z pieniędzy które ja zarobie starcza na życie dla mnie i synka. Nie jesteśmy w stanie odłożyć pieniedzy sami zeby do niego pojechac a wspólne zycie i wychowywanie małego dziecka na odleglosc jest nie możliwe. Gdyby udalo nam sie zebrac pieniadze moglibyśmy spelnic marzenie nasze i naszego synka aby mogl miec tate caly czas zwlaszcza teraz kiedy go tak bardzo potrzebuje. Za każdą nawet najmniejszą wpłatę na nasza zbiórkę dziekujemy i jestesmy bardzo wdzięczni za pomoc :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paulina Mańturzyk - awatar

Paulina Mańturzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij